Нацгвардійці здали кров для потреб вінницьких лікарень

Гвардійці оперативного полку імені Івана Богуна, що дислокується в місті Калинівка, провели День донора. Більше 60 військовослужбовців добровільно здали майже 27 літрів крові.

Бути донором на сьогоднішній день є дуже відповідальна та почесна справа, адже – це добровільне надання своєї крові чи її компонентів для подальшого переливання хворим, що цього потребують. Пропаганда донорства є невід'ємною частиною моральних засад донорського руху, обумовленого добротою, гуманізмом, милосердям людей, що безкорисливо надають свою кров хворим.

Саме з такою метою військовослужбовці полку оперативного призначення  Національної гвардії України прийняли участь по здачі крові для потреб лікарень Вінницької області, аби врятувати чиєсь життя чи здоров’я.

Нацгвардійці здали кров для потреб вінницьких лікарень

«Здача крові,  в першу чергу  - це допомога людям, які цього потребують. В деяких лікарнях певних груп крові просто не вистачає. З іншого боку - це корисно для здоров’я, а саме профілактика серцево-судинних захворювань, імунної системи, порушень травлення, роботи печінки і підшлункової залози», – зазначив начальник медичної служби військової частини майор медичної служби Микола Рябоконь.

«У мене – третя плюс, - розповідає старший сержант  Віра Поліщук- здавати кров зовсім не боляче та не страшно, як говорили. Але головне, приємно визнавати, що можеш цим врятувати чиєсь життя».

Нацгвардійці здали кров для потреб вінницьких лікарень

Вся зібрана кров пройде ретельну перевірку в лабораторії центру, буде відповідним чином оброблена та використана для потреб тих, хто зараз лікується в медичних закладах Вінницької області.

На завершення акції лікарі подякували гвардійцям та зазначили, що всі вони завжди залишаються вірні своєму народу незалежно, чи це здача крові, чи захист держави.Переглядів: 2327
Поширень: 0