Директор проекту "ПРОМІС": «Вінниця - це місто де ми можемо ставити найбільш складні завдання і опробовувати найбільш сучасні практики»

Сьогодні, 6 березня, у Вінницькій міській раді відбулося розширене засідання Дорадчого комітету з ефективного врядування і розвитку, створеного для впровадження проекту ПРОМІС у місті Вінниці.  Представники міської ради та ПРОМІС підбили підсумки спільної роботи з реалізації низки ініціатив, а також обговорили плани подальшої співпраці.

Проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) впроваджується у Віннниці з грудня 2015 року.  Експерти ПРОМІС долучалися до розробки важливих стратегічних документів, різноманітних міських проектів, також були організовані навчання для працівників міськради. Міський голова Сергій Моргунов подякував ПРОМІС за ефективне партнерство з муніципалітетом та надання фінансової підтримки низці громадських організацій.   

Директор проекту "ПРОМІС": «Вінниця - це місто де ми можемо ставити найбільш складні завдання і опробовувати найбільш сучасні практики»

«Ми знаємо, що за роки співпраці із проектом ПРОМІС була проведена чимала робота. Приємно, що завдяки методологічній підтримці і консультаціям експертів, нам вдалося розробити ряд важливих документів, а саме: Маркетингову стратегію, Програму залучення інвестицій і Програму посилення конкурентоспроможності малого та середнього підприємництва. В умовах жорсткої конкуренції міста мають думати над тим, як залучати інвестиції, створювати робочі місця та як сприяти роботі і розвитку малого та середнього бізнесу. Адже саме такий бізнес є основою розвитку територіальної громади. Завдяки співпраці вдалося створити дієві «комунікаційні майданчики», спрямовані на ефективну взаємодію з підприємцями та потенційними інвесторами. Це розроблені інтернет-ресурси: City4Business; інвестиційний портал.  Також, у партнерстві з 2 державними банками нам вдалось впровадити механізм фінансової підтримки підприємців», -  каже міський голова Сергій Моргунов

 Олександр Кучеренко: «Вінниця - це місто де ми можемо ставити найбільш складні завдання і опробовувати найбільш сучасні практики»

Ще одним важливим проектом, за словами міського голови Сергія Моргунова, є «Відкрита регуляторна платформа». Це перший та єдиний в Україні майданчик, на якому представники центральної та місцевої влади, науковці та підприємці формують сприятливе регуляторне середовище для ведення підприємницької діяльності. Даний проект став можливим завдяки підтримці проекту ПРООН. 

Директор проекту «ПРОМІС» Олександр Кучеренко зазначив, що в Україні вони співпрацюють із 16 містами. Але саме Вінниця є флагманом у реалізації різних проектів.

«Вінниця – це місто, де ми можемо ставити найбільш складні завдання і опробовувати найбільш сучасні практики та інструменти і моделі економічного розвитку. Це можливо завдяки команді, яка тут працює, а ми лише долучаємося і допомагаємо. Ми плануємо ще розробку ряду стратегічних документів і на цей рік»,-  каже директор проекту «ПРОМІС» Олександр Кучеренко. На разі департамент економіки і інвестицій Вінницької міської продовжує активно співпрацювати із ПРОМІС. 

 Олександр Кучеренко: «Вінниця - це місто де ми можемо ставити найбільш складні завдання і опробовувати найбільш сучасні практики»

Довідка:

Проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) спрямовано на зміцнення муніципального сектору в Україні, впровадження ефективного демократичного управління та прискорення економічного розвитку шляхом підвищення спроможності українських міст у сфері демократизації врядування та місцевого економічного розвитку; створення сприятливого середовища для розвитку малого та середнього бізнесу; підтримку процесу децентралізації та інтегрованого планування розвитку на місцевому, регіональному та національному рівнях. Проект ПРОМІС впроваджує з квітня 2015 року до грудня 2020 року Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.Переглядів: 3462
Поширень: 0