У Вінниці продовжується перегляд місцевого регуляторного середовища

Днями у Вінницькій міській раді відбулось четверте засідання Комісії з перегляду місцевого регуляторного середовища міста Вінниці, яке проводиться в рамках Відкритої регуляторної платформи.

За перший рік роботи Комісія сформувала перелік актів Вінницької міської ради та її виконавчого комітету, які мають ознаки регуляторних. Оновили перелік діючих регуляторних актів Вінниці у форматі відкритих даних та опублікували їх на порталі www.opendata.gov.ua .

Також сформували перелік актів, які використовують виконавчі органи міської ради, рекомендували до скасування 13 застарілих регулювань та вдалося скасувати 11 нормативно-правових актів.

У Вінниці продовжується перегляд місцевого регуляторного середовища

Під час засідання Комісія розглянула 3 паспорти нормативно-правових актів, які розробили виконавчі органи. А також обговорили план робіт на майбутній рік.

У 2019 році заплановано продовження перегляду нормативно-правових актів на відповідність принципам державної регуляторної політики. Працюватимуть над недопущення прийняття економічно недоцільних і неефективних регуляторних актів,  відстежуватимуть результативність регуляторних актів та забезпечуватимуть відкритості та залученості громадських до регуляторних процедур.

У Вінниці продовжується перегляд місцевого регуляторного середовища

Перегляд регуляторного середовища відбувається з метою створення сприятливих умов для розвитку малого і середнього підприємництва та за ініціативою Вінницького міського голови Сергія Моргунова в рамках реалізації «Програми посилення конкурентоспроможності малого та середнього підприємництва міста Вінниці на 2017-2020 роки».

Нагадаємо, до роботи Комісії залучено представників бізнес-об’єднань, депутатів міської ради, фахівців виконавчих органів міської ради, представників закладів вищої освіти, регіональних представництв центральних органів влади.


Переглядів: 1181
Поширень: 0