На Вінниччині відбулись тактико-спеціальні навчання із забезпечення публічної безпеки під час виборів

5 березня у Вінниці  поліцейські підрозділів ГУНП, патрульної поліції, бійці військових частин Національної гвардії України та рятувальники провели спільні навчання щодо спільного алгоритму дій в разі виникнення надзвичайних ситуацій та правопорушень під час виборів.  

Участь у спецнавчаннях взяли понад 150 правоохоронців.

Мета навчань – відпрацювати злагодженість дій між підрозділами під час забезпечення публічної безпеки та правопорядку на дільницях у день проведення виборів, забезпечити охорону виборчої документації з моменту її отримання виборчими дільницями до передачі окружним комісіям, зупинити правопорушення і дати можливість у найкоротший термін поновити роботу виборчих дільниць, оперативно вирішувати нетипові ситуації, які можуть виникнути у день виборів. 

На Вінниччині відбулись тактико-спеціальні навчання із забезпечення публічної безпеки під час виборів

Під час навчань залучались представники  поліції діалогу, які шляхом комунікації  залагоджували проблемні  ситуації, що виникали на  виборчій  дільниці. 

Умовні завдання відпрацьовували поліцейські-кінологи, вибухотехніки  та поліцейські батальйону особливого призначення «Вінниця».   

Правоохоронці відпрацювали  понад десяток різних ситуацій, що можуть виникнути під час виборчого процесу.Переглядів: 2564
Поширень: 0