"8 березня - не про тюльпани": жінки поліції провели для молоді інтерактивний захід

6 березня у Вінницькому молодіжному центрі "Квадрат"  поліцейські спільно з громадськістю провели для студентської молоді інтерактивний захід «8 березня – не про тюльпани». Представниці різних підрозділів Національної поліції познайомили присутніх з особливостями своєї роботи з метою подолання  стереотипів про «чоловічі» та «жіночі» професії.  

Співорганізаторами заходи стали ГУНП у Вінницькій області, Управління забезпечення прав людини Національної поліції України та громадська організація «ВІСЬ».

- Мета  зустрічі, присвяченій святу весни, - подолання існуючих стереотипів щодо  розмежування професій в поліції на «чоловічі» та «жіночі», забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків - зазначила начальник відділу комунікації обласного главку поліції Анна Олійник.    

"8 березня - не про тюльпани": жінки поліції провели для молоді інтерактивний захід

- Сьогодні жінки успішно виконують роботу, яку у суспільстві стереотипно вважають суто чоловічою. Однією з таких професій є поліцейський, - говорить представник Управління забезпечення прав людини Національної поліції України Заріна Маєвська. – Присутні на заході жінки-поліцейські є прикладом того, що для сучасної жінки немає нічого неможливого, та вони вдало поєднують службу з особистим життям.  

Представниці  ювенальної превенції, батальйону патрульної служби особливого призначення «Вінниця», патрульної поліції, слідчого підрозділу, служби дільничних офіцерів, кінолог та експерт стали спікерами для студентів Вінницького  торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету та технічного коледжу.

"8 березня - не про тюльпани": жінки поліції провели для молоді інтерактивний захід

У формі діалогу жінки-поліцейські розповіли про особливості своєї роботи, свого підрозділу, згадали, як вперше прийшли на службу, відповіли на численні  запитання та взяли участь у інтерактивній роботі в групах зі студентами.

Також студентам продемонстрували підготовлений відділом комунікації поліції відеоролик про жінок в поліції.Переглядів: 3052
Поширень: 0