Затримали осіб, які отримували гроші за "допомогу у позитивному складанні іспитів" на отримання посвідчень водія

Прокуратурою Вінницької області, спільно з співробітниками Управління захисту економіки у Вінницькій області, затримано на одержанні неправомірної вигоди посередників, які,  за попередньою домовленістю з керівниками територіальних сервісних центрів МВС України у Вінницькій області, налагодили схему щодо одержання неправомірної вигоди від громадян за позитивну здачу останніми іспитів на отримання водійських посвідчень, реєстрацію та перереєстрацію транспортних засобів а також інших послуг.

У ході проведених обшуків, за місцем проживання посередників та в належних їм автомобілях, виявлено готівкові кошти, що передавалися в якості хабарів, десятки державних номерних знаків, чисті бланки довідок, сертифікатів та інших документів.

Затримали осіб, які отримували гроші за "допомогу у позитивному складанні іспитів" на отримання посвідчень водія

Як установлено першочерговими слідчими діями, ці особи, за системного сприяння керівництва територіальних сервісних центрів, мали змогу реєструвати та знімати з обліку транспортні засоби, отримувати висновки щодо їх технічного огляду, навіть, за відсутності самих автомобілів ї їх власників.

Наразі вказаних осіб затримано з метою повідомлення про підозру у вчиненні злочину та вирішення питання щодо обрання міри запобіжного заходу.Переглядів: 2743
Поширень: 3