Національна гвардія України відзначає п’яту річницю

Понад півтисячі військовослужбовців Нацгвардії пройшлися святковою ходою містом до  площі Стуса, де розгорнулася виставка сучасної військової техніки. Так у Вінниці відзначали сьогодні, 25 березня,5-у річницю створення Національної гвардії України. 

З нагоди свого професійного свята нацгвардійці організували національно-патріотичну акцію «Національна гвардія твоєї Батьківщини». Близько 500 військовослужбовців у супроводі оркестру пройшлися святковою ходою від вул. Хлібної до площі Стуса. 

На виставці, що розмістилася на площі Стуса, представили 9 спецавтомобілів, які перебувають на озброєнні Нацгвардії.    

Національна гвардія України відзначає п’яту річницю

З нагоди Дня Національної гвардії України військовослужбовців привітали зі святом у Вінницькій обласній філармонії. На початку урочистостей присутні вшанували загиблих воїнів хвилиною мовчання.

Національна гвардія України відзначає п’яту річницю

З вітальним словом до гвардійців звернулись Вінницький міський голова Сергій Моргунов,  голова облдержадміністрації Валерій Коровій та голова облради Анатолій Олійник. 

Від міської ради та виконавчого комітету Сергій Моргунов вручив нацгвардійцям грамоти та премії, а також  матеріальну допомогу членам сімей загиблих військовослужбовців військової частини 3008 Національної гвардії України. 

Національна гвардія України відзначає п’яту річницю

Міський голова Сергій Моргунов зазначив, що держава покладає на Національну гвардію велике коло відповідальних завдань. 

«Шановні бійці Національної гвардії України, ви сьогодні найкращі в нашій державі! Ви пройшли багато, на жаль, саме серед ваших бійців були перші втрати. Я пам'ятаю 2014 рік, коли ми з Валерієм Вікторовичем брали перші бронетранспортери і відправляли на 45-й завод, аби їх відремонтувати і привели у бойовий стан. А зараз ми бачимо, яка у вас техніка і наскільки ви сильніше підготовлені. За соціологічним дослідженням, яке проводив Центр Разумкова з 7 по 14 лютого, Національній гвардії України довіряють - 50% українців. Це високий ступінь довіри народу. Головне щоб вінничани відчували, що у місті є боєздатні частини, які можуть захистити не лише наше місто, а й усю Україну. Я хочу подякувати вам за вашу службу», - привітав нацгвардійців міський голова Сергій Моргунов

Національна гвардія України відзначає п’яту річницю

Голова Вінницької обласної адміністрації Валерій Коровій подякував військовим за вірність українському народові. «Насправді ці 5 років перевернули дуже багато ілюзій про те, що хтось прийде в країну і буде її захищати чи розвивати. Військові частини 3008 і 3028 ввійдуть в історію Української держави, як ті, хто першими стали на захист української державності в найбільш складний час. Хлопці, які приймали участь у визволенні Харківської ОДА, уже ввійшли в цю історію. Важко підібрати слова, щоб виразити гіркоту втрати за тими, кого уже з нами немає. Ми повинні бути гідними їхньої пам’яті. Дякую вам за вірність українському народові.» -, привітав Валерій Коровій

Національна гвардія України відзначає п’яту річницю

Також заступник начальника Південного територіального управління з громадської безпеки Національної гвардії України полковник Роман Мушак побажав свої побратимам наснаги, здоров’я, добробуту. Він зазначив, що захищати і боронити свою рідну землю - це надзвичайно благородна місія. А також подякував кожному за вірність присязі. Переглядів: 4864
Поширень: 11