У Вінниці відбудеться виставка-аукціон художніх робіт дітей із дитячих будинків

Виставка-аукціон «Те, що не бачить дорослий» відбудеться у суботу, 20 квітня, в креативному просторі «CHERDAK». На аукціоні будуть представлені роботи дітей із дитячих будинків, які мають різні вади розвитку. 

За підтримки художниці Вікторії Абрамович було проведено серію творчих майстер-класів для дітей з дитячих будинків, які мають різні вади розвитку. 

Перед дітьми стояла мета виконати роботи в стилі абстракціонізму. Вони працювали текстурною пастою, акрилом та іншими сучасними матеріалами, опанували техніку малювання, що розвиває та надихає. 

У Вінниці відбудеться виставка-аукціон художніх робіт дітей із дитячих будинків

Коли кожна дитина проявляє свій талант, як і доросла людина, вона прагне відчути  відгук у серцях людей та визнання. ГО «Розвиток.Освіта.Захист» та БФ «Вінниця-комфортне та безпечне місто» вирішили організувати виставку-аукціон картин для того, щоб придбати необхідні речі кожній дитині, яка брала участь у майстер-класі. 

Інша частина коштів буде витрачена на проведення заходів для дітей з дитячих будинків  (екскурсії, тренінги, майстер-класи, виставки, медичні огляди, спортивні секції, курси іноземних мов тощо). 

У програмі заходу: 

18:00-18:30 – зустріч гостей, фуршет;
18:30-18:45 – вітальне слово організаторів;
18:45-19:00 – презентація картин;
19:00-19:30 – аукціон;
19:30-19:50 – вручення подяк, оголошення зібраної суми та закриття.

Залишити заявку для участі у події можна тут.Переглядів: 2425
Поширень: 0