Поліція посилює увагу за виконанням правил дорожнього руху пішоходами

З 1 квітня по 15 травня на території області триватиме підготовчий етап профілактичної операції «Пішохід», а з 16 травня по 30 червня поліцейські відпрацьовуватимуть її практично. Посилена увага поліції буде зосереджена на дотриманні правил Дорожнього руху пішоходами.

На дорогах Вінниччини у минулому році загинули 48 пішоходів. З початку цього року на автошляхах області стались 57 дорожньо-транспортних пригод, в яких загинули 10 пішоходів та травмувались - 51.

Так, 24 березня у Козятинському районі у селі Сестринівка 32-річний водій автомобіля «ВАЗ» на вулиці Грушевського допустив наїзд на 59-річного місцевого жителя. Потерпілий з переломом гомілки доставлений у лікарню.

Найпоширеніші порушення правил дорожнього руху пішоходами: перехід дороги у невстановленому місці, раптовий вихід на дорогу перед автомобілем, перехід дороги на заборонний сигнал світлофора.

Нагадуємо правила, яких повинні дотримуватись пішоходи задля власної безпеки:

  • пішоходи повинні рухатися по тротуару або по краю проїзної частини дороги назустріч руху транспортних засобів. При цьому потрібно бути обережним і не заважати іншим учасникам дорожнього руху;
  • переходити проїзну частину необхідно тільки по пішохідному переходу;
  • під час перетину проїзної частини з дітьми дорослі мають тримати дитину за руку;
  • у темний час доби, в умовах недостатньої видимості рекомендуємо пішоходам використовувати світлий  одяг, а також зі світлоповертаючими елементами.Переглядів: 3287
Поширень: 0