Кількість працівників у малому та середньому бізнесі збільшилась майже на чотири тисячі людей

У 2018 році на 6,7%, до 62 528 осіб зросла кількість працюючих у малому та середньому підприємництві. За цей час проведено 12 публічних заходів, пов’язаних з організацією діалогу між бізнесом та владою. Розроблено концепцію створення Центру розвитку підприємництва, тривають роботи з впровадження даного проекту на базі Вінницького інноваційно-технологічного парку.

Про це розповів в рамках свого звіту по Програмі посилення конкурентоспроможності малого та середнього підприємництва ВМОТГ директор департаменту економіки і інвестицій Віталій Погосян під час чергового засідання виконкому.

У Вінниці триває робота з розвитку та підтримки підприємництва. У жовтні 2018 року відбулась презентація beta-версії веб-порталу City4Business – єдиного порталу для підприємців міста, який включає мапу вінницького бізнесу, що відображає бізнес-компанії міста, адаптовані алгоритми відкриття бізнесу для Вінниці від Офісу ефективного регулювання, календар подій, новини вінницького бізнесу, опитування, чат-бот, та інші інструменти комунікації з міською владою. 

Крім того, інформування підприємців міста здійснювалось через оновлений розділ «Підприємцю» на офіційному сайті Вінницької міської ради, розповсюдження щомісячних Моніторингів можливостей для бізнесу та telegram-канал «City4Business».

«Також у звітному році започатковано новий формат діалогу між владою і бізнесом – «Діловий сніданок з міським головою». Перша зустріч відбулась з представниками медичної сфери 1 листопада 2018 року. Зустрічі такого формату орієнтовані на досягнення стратегічної цілі Програми – покращення базових умов ведення бізнесу та налагодження системного діалогу. В рамках проекту Програми «Швидкий старт» на платформі ефективного регулювання PRO (regulation.gov.ua) локалізовано відкриття 108-ми видів підприємницької діяльності. Інформацію щодо яких також розміщено на сайті City4Business», – каже директор департаменту економіки та інвестицій міської ради Віталій Погосян.

У 2018 році розроблено концепцію Центру розвитку підприємництва, його основною метою є розвиток міста через стимулювання створення підприємств, а також розбудову підприємницької екосистеми, що включатиме такі елементи: сайт City4Business, бізнес-сервіс центр, відкриту регуляторну платформу, Центр підтримки бізнесу ЄБРР.

У 2018 році відбулось 3 засідання Комісії з перегляду місцевого регуляторного середовища, де було обговорено перелік рішень Вінницької міської ради та її виконавчого комітету, які мають ознаки регуляторних, скасовано 11 застарілих, неефективних регулювань. Протягом року відбулося 3 робочі зустрічі та 5 засідань Ради підприємців при міському голові. Переглядів: 1034
Поширень: 0