У Вінниці відбувся фестиваль зарядки

Сьогодні, п’ятого квітня, на Майдані Незалежності відбувся традиційний фестиваль здоров’я. Вихованці дитячо-юнацьких шкіл міста влаштували батл, аби показати чим вони займаються на заняттях. Також відзначили кращих спортсменів Вінниці. 

Традиційно до Всесвітнього Дня здоров’я у місті проводяться фізкультурно-спортивні заходи. Організовує їх комітет по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради. Вихованці спортивних шкіл продемонстрували, що вони роблять для того, щоб бути здоровими, сильними та витривалими. За результатами батлу обрали переможців фестивалю здоров’я.

У Вінниці відбувся фестиваль зарядки

Окрім того, відзначили й спортсменів, які нещодавно з міжнародних змагань привезли до рідного міста чимало нагород. Це Володимир Кушнір – майстер спорту України з боксу, багаторазовий  переможець  міжнародних змагань, чемпіонатів України. Виборов нещодавно золото на міжнародному турнірі з боксу  у Вільнюсі (Литва).

Данило Даніленко – майстер спорту міжнародного класу зі стрільби кульової, багаторазовий переможець міжнародних змагань, чемпіонатів світу Європи та України, на чемпіонаті Європи (м.Осієк, Хорватія, 16-25.03.2019 року) здобув в особистому заліку золото та дві золотих медалі в команді.

У Вінниці відбувся фестиваль зарядки

Валентина Гончарова – тренер-викладач зі стрільби кульової  МК ДЮСШ «Вінниця», майстер спорту міжнародного класу, діюча спортсменка, багаторазова переможниця міжнародних змагань, чемпіонатів світу, Європи та України, на чемпіонаті Європи (м.Осієк, Хорватія, 16-25.03.2019 року) здобула дві срібні медалі.

Також відзначили спортсменів, які привезли нагороди із змагань сумо. Це Світлана Колесник,  Святослав Семикрас,  Важа Даіаурі, 

Нещодавно  відбувся Кубок світу 1 етап (ІІ ранг)  зі спортивної акробатики в Лас-Вегасі (США). Члени національної збірної команди України, жіноча група майстрів спорту України міжнародного класу, до складу якої увійшли Олена Вихованець, Інна Капланська, Ірина Хижняк, посіли 3 місце. Переглядів: 1977
Поширень: 0