Подробиці затримання чиновника ОДА: посадовець вимагав майже 180 тис.грн. "відкату"

Оперативники управління захисту економіки у Вінницькій області Нацполіції спільно зі слідчими слідчого управління ГУНП у Вінницькій області за процесуального керівництва Вінницької обласної прокуратури викрили одного із керівників структурного підрозділу обласної державної адміністрації у хабарництві. Вимагав майже 180 тисяч гривень неправомірної вигоди за підписання актів виконаних робіт.

Правоохоронці зібрали матеріали протиправної діяльності посадовця Вінницької ОДА, який налагодив систему отримання «відкатів» від суб’єктів господарювання.

В ході слідства було встановлено, що кошти фігурант вимагає та отримує від представників комерційних структур, які є переможцями тендерів на проведення робіт за бюджетні кошти. Сума неправомірної вигоди складала 10% від суми перерахованих коштів по актах виконаних робіт.

Подробиці затримання чиновника ОДА: посадовець вимагав майже 180 тис.грн. "відкату"

9 квітня під час отримання майже 180 тисяч гривень хабара посадовця було затримано правоохоронцями.

Керівника структурного підрозділу обласної державної адміністрації затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Подробиці затримання чиновника ОДА: посадовець вимагав майже 180 тис.грн. "відкату"

Предмет неправомірної вигоди вилучено.

Слідчим відділом ГУНП у Вінницькій області відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

На даний час проводяться обшуки за місцем роботи та проживання фігуранта, вирішується питання про оголошення йому про підозру./Переглядів: 1727
Поширень: 0