Сучасний фолк та іспанський шансон: у Вінниці змагались музиканти з усієї області

65 музикантів показали свої таланти на 10-му ювілейному вокально-інструментальному конкурсі «Струни Поділля». Молоді співаки, бандуристи, баяністи, гітаристи та піаністи з’їхались до Вінницького Педагогічного коледжу.

Кожен виступав у своїй номінації. На першому етапі конкурсу молодь прослуховували члени журі — фахівці з різних музичних напрямків. Молоді таланти давали «індивідуальні концерти», виконуючи по дві композиції.

Сучасний фолк та іспанський шансон: у Вінниці змагались музиканти з усієї області

«Конкурс покликаний підтримати творчу молодь нашої області, відкрити їх скриті таланти. Ми запросили зіркове журі нашого міста, щоб вони могли на вищому рівні оцінити учасників конкурсу», - розповідає організатор 10-го ювілейного вокально-інструментального конкурсу «Струни Поділля» Назарій Давидовський.

Гру на фортепіано оцінював піаніст та диригент Георгій Курков, Світлана Абаїмова – судила гру на скрипці, а на гітарі та інших струнних - Олександр Сомик. Вокалістів оцінював співак Олександр Онофрійчук. «Я звертаю увагу на природні вокальні дані молодих виконавців, вокальні прийоми, динаміку голосу, подачу музичного твору, щоб він імпонував виконавцю», - ділиться секретами вимог журі  Олександр

Вокалісти виспівували як відомі хіти від українських зірок, так і фольклорно-етнічні пісні, які понад століття тому лунали на вечорницях наших предків.

Лунав на сцені і шансон, щоправда, іспанський. Складну закордонну пісню у стилі "шансон" виконала Діана Бевз з Вороновиці: «Щоб завчити текст пісні іспанською мовою, я переписала його українськими літерами. Твір важкий, я готувалась довго, старалась. Друга пісня – «Вільний  птах» Наталі Могилевської».

Сучасний фолк та іспанський шансон: у Вінниці змагались музиканти з усієї області

Учасники, які набрали найбільше балів від журі, дійшли до Гала-концерту.

Гран-прі поїхало до Могилів-Подільського. Його власник - акордионист Олесандр Мороз. А от юна співачка із Жмеринки Дарина Черемховська виборола можливість безкоштовно записати власний трек у професійній студії та відзняти на нього бекстейдж.Переглядів: 3868
Поширень: 0