Команда Головного управління Нацполіції Вінниччини виборола першість на обласному чемпіонаті з боротьби самбо

12  квітня на базі спортивного клубу «Колос»  за підтримки Вінницької обласної організації ФСТ «Динамо»  відбувся обласний чемпіонат з боротьби самбо серед правоохоронців. Переможці  отримали грамоти, кубки та подарунки.

У обласному  чемпіонаті  з  боротьби самбо взяли участь збірні команди  правоохоронних органів  Вінницької області.

За  результатами проведених змагань збірна команда Головного управління Нацполіції Вінниччини посіла почесне перше місце.

Серед особистої першості у ваговій категорії до 82 кг 1 місце посів слідчий обласного главку Ярослав Рябокінь, у категорії до 100 кг – старший оперуповноважений сектору кримінальної поліції Київського відділення поліції Сергій Пивовар та у категорії понад 100 кг – поліцейський батальйону особливого  призначення «Вінниця» Дмитро Пустовіт .

Першість у ваговій категорії до 90 кг розділити  між собою  боєць спецпідрозділу КОРД Михайло Южаков  та старший оперуповноважений  управління протидії  наркозлочинності  Юрій Бараболя.

Переможці  отримали грамоти, кубки  та  подарунки.