Бійці спецбатальйону "Вінниця" вирушили в зону проведення ООС

11 травня в рамках чергової ротації зведений загін вінницьких поліцейських вирушив в двохмісячне відрядження  в зону проведення Операції об’єднаних сил. Понад тридцять правоохоронців з числа бійців батальйону поліції особливого призначення «Вінниця»,  працівників  територіальних підрозділів та патрульних поліцейських  змінили своїх колег на Сході України.

Проінструктував поліцейських перед виїздом заступник начальника обласного главку поліції  Руслан Мороз, який   наголосив на дотриманні дисципліни та законності під час виконання службових обов’язків. Також він зазначив, що всі працівники досвідчені  та готові до виконання поставлених завдань, адже поліцейські Вінниччини несуть службу  в східному регіоні країни від початку бойових дій.

Бійці спецбатальйону "Вінниця" вирушили в зону проведення ООС

Зведений загін  змінив своїх колег, які 13 травня прибули до Вінниці. Інспектор управління патрульної поліції В’ячеслав Слободянюк разом з колегами сьогодні  повернувся додому в свій день народження. Заступник начальника обласного управління поліції Руслан Мороз привітав поліцейського  із святом та подякував правоохоронцям  за належне виконання своїх обов’язків.

Проводжали та зустрічали  поліцейських їхні рідні, колеги та друзі.


Переглядів: 1503
Поширень: 0