Пані 60+ у Вінниці стала Тетяна Чикірякіна

Сьогодні у нашому місті відбувся конкурс краси, таланту та чарівності серед жінок, яким більше 60 років. Його учасницями стали відвідувачки Територіального центру соціального обслуговування м. Вінниці. Перемогу здобула Тетяна Чикірякіна.

На початку конкурсу до присутніх звернулась заступник міського голови Галина Якубович. «Я маю честь привітати всіх вас від імені міського голови Сергія Моргунова і побажати, щоб цей захід став традиційним, адже сьогодні він відбувається вперше. Я впевнена, що він пройде на високій, позитивній ноті, адже у ньому беруть участь активні люди з високим потенціалом. Тож бажаю всім успіху та приємних емоцій. Сьогодні у журі важка, але почесна справа, я вважаю, що переможених точно не буде, тому що ті, хто бере участь у цьому конкурсі – вже переможці», – зазначила Галина Якубович.

Пані 60+ у Вінниці стала Тетяна Чикірякіна

«Я впевнена, що сьогоднішня подія унікальна не лише для Вінниччини, а й для всієї України. Коли мені запропонували зайнятись організацією цього заходу, у мене не було жодних сумніву, чи потрібно це робити. Конкурсантки вселяють в нас надію, що і у 80 років жінка може бути прекрасною, цікавою, жіночною», – каже депутатка вінницької обласної ради Людмила Станіславенко.

Як розповіла директорка Територіального центру соціального обслуговування Галина Бачинська, учасниці готувались до цього заходу кілька місяців. «Навіть коли конкурсантки розуміли, що буде важко, вони все одно посміхались і вірили, що вони обов’язково будуть пані, можливо не «пані 60+», але пані елегантність, пані глядацьких симпатій тощо», – каже Галина Бачинська.

У конкурсі «Пані 60+» взяли участь вісім жінок. Вони розповідали про себе, свої вподобання та захоплення. Під час інтелектуального конкурсу учасниці відповідали на запитання про збереження навколишнього середовища, сенс життя, дружби тощо. 

Пані 60+ у Вінниці стала Тетяна Чикірякіна

Також продемонстрували свої вміння дефілювати. До речі, під час одного з дефіле жінки були одягнуті в український національний одяг – вишиванки. А під час іншого виступу – у елегантних сукнях.

Галина Якубович зазначила, що визначитись з переможцями було дуже важко. «Я дуже вдячна всім тим, хто організував цей конкурс, адже сюди вкладено дуже багато праці та душі. Коли представники Територіального центру соціального обслуговування висловили ідею проведення конкурсу, ми думали, як це все буде відбуватись, але все пройшло чудово. Я вдячна керівництву Терцентру, всьому колективу. Дійсно, Територіальний центр робить багато гарних справ, щоб всі люди відчували, що вони в місті є членами територіальної громади. Також дякую всім тим, хто допомагав в організації, спонсорам, меценатам», – каже Галина Якубович.

Пані 60+ у Вінниці стала Тетяна Чикірякіна

За рішенням журі, Пані 60+ стала Чикірякіна Тетяна, Віце-пані 60+ – Плотицька Анна. Також були й переможниці в номінаціях. «Пані неповторність» стала Тамара Ковальчук, у номінації «Пані творчість» перемогу здобула Очередько Ольга, «Пані інтелектуальність» – Скалоцька Ольга, «Пані загадковість» – Костюкова Тетяна. «Пані артистичність» стала Скачко Лідія і «Пані чарівність» – Дудчук Майя.

За оплесками глядачів визначили «Пані глядацьких симпатій», нею стала Очередько Ольга.Переглядів: 4119
Поширень: 2