Двом спортивним школам Вінниці за кошти обласного бюджету придбали спортінветар

21 травня обласній спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву з веслування імені Юлії Рябчинської та Вінницькій школі вищої спортивної майстерності передали спортивний інвентар, придбаний за кошти обласного бюджету, на суму майже 2 млн.грн.

Як зазначив заступник голови ОДА Олександр Крученюк, потреба повністю не закрита, але найближчим часом це буде обов’язково зроблено у звꞌязку із необхідністю якісної організації навчально-тренувального процесу спортсменів-веслувальників. «Важливий аспект полягає в тому, що ми не просто покращуємо матеріально-технічну базу звичайним інвентарем, а покращуємо матеріально-технічну базу саме тим устаткуванням, яке відповідає останньому слову у світі веслувального спорту. Це ті човни, на яких спортсмени виступатимуть на змаганнях міжнародного рівня. Спортсмен і човен, на якому він займається – єдине ціле під час змагань, тому якість устаткування має надзвичайно важливе значення у досягненні результату», – наголосив Олександр Крученюк.

Двом спортивним школам Вінниці за кошти обласного бюджету придбали спортінветар

У свою чергу, голова постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім'ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко наголосила, що подібні заходи мають надзвичайно важливе значення. «Коли ми безпосередньо зустрічаємося із спортсменами, керівниками спортивних шкіл, обговорюємо важливі робочі моменти, найоптимальніші варіанти допомоги, ми маємо змогу на власні очі пересвідчитися у правильності наших рішень. Спортсмени Вінниччини показують надзвичайно гарні результати. Відтак, принципова позиція обласної влади – закупити ще десять-двадцять найякісніших човнів, на яких наші дітки будуть змагатися, перемагати і прославляти Україну», – зазначила депутат обласної Ради Людмила Станіславенко.

Двом спортивним школам Вінниці за кошти обласного бюджету придбали спортінветар

Як повідомив директор Вінницької школи вищої спортивної майстерності Андрій Корнійчук, наразі більшість спортсменів знаходяться на змаганнях та навчально-тренувальних зборах за кордоном та в Україні. Віталій Голюк, Денис Лахманов, Дмитро Даниленко зараз знаходяться у м. Познань (Польща) на І-му етапі Кубку світу.  Після Кубку світу Дмитро Даниленко прийматиме участь у Європейських Олімпійських іграх.

Двом спортивним школам Вінниці за кошти обласного бюджету придбали спортінветар

Для довідки:

Вінницькій обласній СДЮСШОР з веслування імені Юлії Рябчинської» закуплено спортивний інвентар на суму 599900 грн:

- Двигун SuzukiDF6AS – 68 800.00 грн, Байдарка K-1NELOCincoLSCS – 93 200 грн., байдарка K-2 CincoNeloLSCS – 139 700 грн., весло «Braca» з замком 4 шт. – 39 600 грн, байдарка NELO – 105 600 грн, байдарка 10 шт. – 153 000 грн.

Вінницькій школі вищої спортивної майстерності (на суму 1347100 грн.):

З метою створення належних умов для тренувань та участі у державних і міжнародних змаганнях школою у 2019 році для учнів відділення придбано каное С-1 (99000 грн.). Відбулись торги і незабаром (договір у процесі підписання) веслувальники отримають ще 2 човниЦе каное С-4 та байдарка К-1 на загальну суму 396800 грн.  Також придбано 5 весел на загальну суму 56000 грн.

У 2018 році школа за кошти обласного бюджету придбала  5 човнів назагальну суму 387300 тис. грн.

Також, у 2018-2019 роках школою придбано 4 човни для відділення веслувального слалому на загальну суму 408000 грн.Переглядів: 3018
Поширень: 0