У Вінниці поліцейські долучились до акції «Потурбуйся про тваринку»

21 травня на Європейській площі відбулась вулична акція, спрямована на пошук господарів та домівок безпритульним собакам. До акції долучились поліцейські, а інспектор управління превентивної діяльності обласної поліції Людмила Гут прийшла на захід зі своєю улюбленицею Масею, яку кілька років тому знайшла на вулиці з відрізаною лапою.   

Громадська організація «Бюро інституційного розвитку» на Європейській площі організувала акцію для містян «Потурбуйся про тварину».Організатори заходу закликали вінничан не купувати породистих тварин, а надати шанс на життя безпритульним – взяти чотирилапого улюбленця з притулку. 

Інспектор поліції Людмила Гут на захід прийшла зі своєю собакою Масею, яку три роки назад врятувала від живодерів. Собаку з відрізаною лапою жінка знайшла біля будинку і одразу ж взялась за її порятунок.  

У Вінниці поліцейські долучились до акції «Потурбуйся про тваринку»

- У ветеринарній клініці лапку, яка трималась на шкірі, Масі пришили, але прогнози лікарів були невтішними.Шансів, що лапа приживеться не було, - розповідає поліцейська Людмила. – Звісно ж, Мася залишилась жити в мене. Дуже тяжко було її виходжувати. Два тижні ми її постійно носили на руках, і сталось диво. Лапа прижилась і повноцінно почала функціонувати. Ще одна несподіванка сталась за місяць, коли Мася народила семеро здорових цуценят. 

Працівники муніципального притулку на площі розмістили фото собак та котів, яких бажаючі можуть взяти з притулку.   

У Вінниці поліцейські долучились до акції «Потурбуйся про тваринку»

 Усі ці тварин з важкою долею. Хтось з них пережив зраду та був покинутий господарем, а когось змалечку покинули напризволяще. Саме ці тварини найбільше потребують люблячої сім’ї.
Якщо ви вирішили взяти в сім’ю безпритульну собаку, звертайтеся у притулок: (0432) 50-24-12; (094) 860-24-12. Переглядів: 2148
Поширень: 0