Відсьогодні понад 3,6 млн.грн.  будуть компенсуватися постраждалим від вибухів на арсеналі у Калинівці

25 липня, в Калинівці відбулося засідання робочої групи, в якій працювали представники структурних підрозділів облдержадміністрації. Зокрема, директор Департаменту фінансів ОДА Микола Копачевський та директор Департаменту цивільного захисту ОДА Сергій Вовченко, представники Калинівської райдержадміністрації, міської ради, голови сільських рад сіл, постраждалих від вибухів.   

В рамках наради обговорили важливе питання щодо виділення додаткових коштів місцевим жителям, які постраждали під час вибухів на арсеналі, що розташований неподалік Калинівки.  Як відзначив Микола Копачевський, під час останньої сесії з обласного бюджету виділено 5 млн грн.  на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації в Калинівському районі. «На сьогоднішній день 3,650 млн. грн., спрямовано до районного бюджету. Вже з 26 липня, запрацює механізм передачі коштів населенню. Кожен  мешканець, який усунув за власні кошти пошкодження своєї оселі, матиме можливість отримати кошти через банківські картки, або поштове відділення», - відзначив директор департаменту фінансів ОДА.

Відсьогодні понад 3,6 млн.грн.  будуть компенсуватися постраждалим від вибухів на арсеналі у Калинівці

Ще одне актуальне питання, що розглядалось на нараді – це встановлення сучасної та дієвої системи оповіщення. Як відзначив Сергій Вовченко, для того, щоб люди були попереджені, усвідомлювали, що їм треба робити вразі надзвичайної ситуації, і, навіть, елементарно для того, аби людей можна було повідомляти про важливі події в громаді, необхідно встановити сучасну систему оповіщення.  На прикладі Вінниці  Сергій Вовченко продемонстрував сучасну дієву систему оповіщення, яка має надати можливість не лише вмикати сигнал тривоги, а й транслювати пояснення – екстрене повідомлення. Крім того, має бути передбачена можливість оповіщення людей із вадами слуху, які отримуватимуть  інформацію через інші канали комунікації.Переглядів: 1470
Поширень: 1