У Вінниці відзначили юних музикантів, які стали переможцями конкурсу «Кришталева нота»

Близько 600 вінничан взяли участь цього року в конкурсі юних виконавців «Кришталева нота». 11 червня у залі засідань міської ради нагородили переможців та призерів цього конкурсу. Діти отримали дипломи та грошові премії.

Вже більше десяти років у нашому місті проходить загальноміський конкурс юних виконавців «Кришталева нота». Його метою є підтримка юних талантів, підвищення їхньої професійної майстерності, популяризація музичних творів української та зарубіжної класики, сучасних композиторів тощо. 

У Вінниці відзначили юних музикантів, які стали переможцями конкурсу «Кришталева нота»

У першому турі взяли участь близько 600 дітей, у другий пройшли понад 200. Це вихованці учнів мистецьких шкіл та студії при вінницькому коледжі культури і мистецтва імені М. Леонтовича.

Переможців нагороджували у трьох номінаціях: «піаністи», «духовні та ударні інструменти», «дитячі інструментальні ансамблі великої форми в тому числі бандуристи і вокалісти». 

Дітей та їхніх викладачів привітали заступник міського голови Галина Якубович та  директор департаменту культури міської ради Максим Філанчук.

У Вінниці відзначили юних музикантів, які стали переможцями конкурсу «Кришталева нота»

«Я хочу передати вам вітання від міського голови Сергія Моргунова та міської ради. Дякую вам за ту велику працю, яку ви робите, адже ви є переможцями, культурною елітою нашого міста. Бажаю, щоб поруч з вами і надалі крокувала удача, радуйте своїми успіхами батьків та наставників. Дякую вам за те, що ви берете участь у загальноміських заходах, патріотично ставитесь до міста, прославляєте нашу Вінницю та країну. Бажаю вам здоров’я, благополуччя, добробут у ваших родинах, гарного літнього відпочинку», – каже Галина Якубович.

«Щиро дякую дітям, викладачам та батькам за ту кропітку, але об’єднану командну  працю, яка по справжньому робить нашу Вінницю культурною столицею України. Бажаю вам нових перемог та здобутків», –  зазначив Максим Філанчук.Переглядів: 1950
Поширень: 0