Уряд Гройсмана схвалив проект про підвищення пенсій

Сьогодні, 26 червня, Кабінет  міністрів України схвалив проект постанови щодо підвищення з 1 липня пенсій українцям з тривалим трудовим стажем. Це рішення стосується жінок, які мають стаж понад 30 років, і чоловіків зі стажем понад 35 років.

Як зазначив Перм’єр-міністр України - це вже 5-й перерахунок пенсій. Перший був у жовтні 2017. Пізніше двічі перерахували виплати для військових-пенсіонерів. Навесні – масовий автоматичний перерахунок. І з 1 липня – п’яте підвищення - тепер для категорії людей з великим стажем, але низькими пенсіями.

Уряд Гройсмана схвалив проект про підвищення пенсій

«Сьогодні ухвалюємо рішення про підвищення пенсій для українців, які мають великий стаж, але через малі зарплати отримують невеликі виплати. З 1 липня пенсія такої категорії людей, а їх близько 2,5 млн, становитиме не менше 2000 грн.   Перерахунок пенсій тепер відбувається повністю автоматично. І в березні 2020 буде чергове підвищення. Налагодили систему  так, що перерахунок більше не залежатиме від політичних каденцій», - зазначив Володимир Гройсман.Переглядів: 2653
Поширень: 5