Уряд виділив 10,3 мільйона гривень коштів Євросоюзу на «Подільський зоопарк» у Вінниці

«Подільський зоопарк» у Вінниці отримає 11,7 мільйона гривень на реалізацію проекту, що дозволить йому стати «центром сімейного дозвілля». Про це повідомив сайт на Na Парижі.

Розпорядження про затвердження пропозицій щодо розподілу відповідних коштів Кабмін затвердив наприкінці червня. Хоча сам проект конкурсний відбір пройшов ще навесні минулого року.   

Загалом на реалізацію проекту «Подільський зоопарк як центр сімейного дозвілля» має бути спрямовано 11,7 мільйона гривень. Із них 10,3 мільйона – кошти Євросоюзу, що акумульовані у Державному бюджеті, решта – гроші місцевого бюджету та залучені з інших джерел.

Термін реалізації проекту  - 1 рік. Розробила проект Вінницька ОДА. Він передбачає: збільшення кількості туристів у Вінницькій області шляхом створення конкурентоспроможного туристичного продукту – центру сімейного дозвілля на базі зоопарку; створення в області умов для організації повноцінного сімейного відпочинку; сприяння збереженню і відтворенню в штучних умовах рідкісних та занесених до Червоної книги тварин та птахів; здійснення промоції туристичного потенціалу Вінницького регіону.Переглядів: 3342
Поширень: 1