У Вінниці стартував національний конкурс «Велопрацедавець 2019»

У нашому місті активно розвивається велоінфрастуктура: створюються велодоріжки, парковки, функціонує муніципальний велопрокат. Також над створенням комфортних умов для любителів двоколісного транспорту працюють деякі роботодавці Вінниці. Установи та організації для своїх працівників облаштовують велопарковки, відводять спеціальні місця під роздягальні, душ тощо. Найпослідовніших у цьому напрямку визначатимуть у рамках національного конкурсу «Велопрацедавець 2019», який проходить у семи містах України, серед яких і Вінниця. Заявки приймаються до 20 вересня. 

Роботодавців запрошують до участі в національному конкурсі «Велопрацедавець року», який відзначає найбільш зручні для користувачів велосипедів офіси. Організатором конкурсу є U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»). У 2019 році конкурс вперше проходить у семи містах України: Київ, Харків, Полтава, Одеса, Вінниця, Херсон і Кривий Ріг. Локальним координатором у Вінниці є громадська організація ГО «Вінниця Мобільна».

Перемогу в конкурсі та кубок «Велопрацедавець 2019» отримає компанія, організація чи установа, що пропонує найкомфортніші велоумови для співробітників: щонайменше встановила велопарковку, має місце для переодягання та душ і заохочує співробітників їздити велосипедом на роботу. 

У Вінниці стартував національний конкурс «Велопрацедавець 2019»

Мета конкурсу – популяризація їзди велосипедом по місту і впровадження корпоративної велокультури, яка зміцнює здоров’я співробітників, скорочує кількість лікарняних і підвищує рівень працездатності. Таким чином, бізнес також проявляє свою активну позицію на шляху до комфортного міста.

Заявки приймаються до 20 вересня. Детальні умови участі в конкурсі за посиланням http://bikeoffice.avk.org.ua/   Заявку може подати будь-який працівник компанії, громадської організації, комунальної або державної установи (за згодою керівників організації або керівників підрозділу). У конкурсі можуть брати участь установи та відокремлені підрозділи (склад, магазин, окремий офіс тощо) будь-якої форми власності і сфери діяльності, фактично розташовані в адміністративних межах міст.

Вінницька міська рада є партнером у проведенні конкурсу.  

Нагородження переможців конкурсу у Вінниці відбудеться під час Велофоруму, який проходитиме у Вінниці з 4 по 6 жовтня.

У Києві конкурс проходить цього року в десятий раз, на національному рівні – вперше. Переможцями конкурсу в попередні роки в столиці стали ІТ-компанія Intellias (2018),  юридична фірма EVERLEGAL (2017), група компаній інтернет-торгівлі EVO.company (2016), ІТ-компанії ZEO-Alliance (2015) і Luxoft (2014), медіахолдинг 1+1 (2013), ІТ-компанії Ciklum (2012), Melexis Ukraine (2011), GlobalLogic (2010). Переглядів: 3190
Поширень: 1