Вінничани можуть скористуватись онлайн-додатком «Довідник послуг та пільг учасника АТО»

З метою набуття практичних навиків клієнтами центру зайнятості у застосуванні мобільного додатку «Довідник послуг та пільг учасника АТО», яка містить пам’ятку учасника АТО, інформацію про пільги, можливу реабілітацію, правову допомогу, шляхи працевлаштування, телефони «гарячих ліній тощо, фахівці профільних відділів Вінницького міського центру зайнятості надають консультації шукачам роботи.

Так Тетяна Баланюк, начальник відділу активної підтримки безробітних ознайомила пана Олександра - учасника АТО, який звернувся до служби зайнятості за сприянням у працевлаштуванні, з інноваційним онлайн-довідником послуг та пільг учасника АТО. Оперативно переглянули наявні вакансії охоронника, оскільки саме в охоронній фірмі бажає працювати пан Олександр. Результатом пошуку задоволені – дев’ять актуальних пропозицій!

Будь-який користувач пристрою, який працює на системі  Android, за бажанням може безкоштовно встановити три мобільні додатки, а саме: «Центр професійної орієнтації», «Центр розвитку підприємництва» та «Довідник послуг та пільг учасника АТО», які розміщені на  Google Play. Переглядів: 1350
Поширень: 0