Урбаністів запрошують на Urban weekend 2019

У Вінниці відбудеться перший Urban weekend 2019. Табір проводитиметься 6-9 вересня на SUN території (колишній санаторій ім. Коцюбинського). На учасників чекають лекції та дискусії на теми: партисипація в урбаністиці, створення публічних просторів, озеленення міст, безбар’єрний простір, обмін досвідом між учасниками табору, воркшоп на тему «Ревіталізація закинутих територій».

Організатори не випадково обрали місцем проведення територію колишнього санаторію ім. Коцюбинського. Адже тут можна розмістити багато наметів, в яких житимуть учасники табору, оформити зону для кухні, зону проведення лекцій та створити інші цікаві локації.

Це буде четверта подія, яка розгорнеться на цій місцині. Учасники заходів почали називати її SUN територією. 

«Найбільш насичена програма буде 7-8 вересня. У мережі фейсбук ми створили подію, де можна зареєструватися до 23 серпня. Ми зацікавлені в молодих людях, які мають мотивацію. Наразі маємо багато заявок із Вінниці, Києва та інших міст», -  каже заступниця директорки КП «Інститут розвитку міст» Вікторія Кравчук.

Учасники навчатимуться просто неба, житимуть у наметах і харчуватимуться їжею, приготовленою на вогні. Організатори зазначають, що часто проблеми міст – подібні, тому обмін досвідом є надзвичайно важливим. А налагодження дружніх контактів дасть можливість в подальшому співпрацювати урбаністам із різних міст. Тому організатори запрошують на Urban weekend 2019 молодь, яка цікавиться або працює в сфері урбаністики та прагне поспілкуватися з однодумцями. Табір дружній до молодих батьків з дітьми та до людей з інвалідністю.

«Одна з ідея табору – це професійний нетворкінг серед урбаністів. Табір орієнтований на подальші контакти учасників. Ми б хотіли щоб цей захід був на постійній основі. Учасники поселяться на території, яку потрібно розвивати. Тому одна із ідей – це напрацювання ідей учасників і щодо того, як можна розвивати саме цю територію», - розповів Сергій Яківчук, керівник ГО «U7 Urban Studio».

Організатори очікують близько 30 учасників. Проект реалізується за підтримки Британської ради в рамках Проекту "Активні громадяни".  Організатори: КП «Інститут розвитку міст», ГО «U7 Urban Studio», ГО «Гармонія», ГО «Молодіжна ініціатива міст», Донецький національний університет імені Василя Стуса.


Переглядів: 1113
Поширень: 0