У міській раді привітали кращих спортсменів міста з нагоди професійного свята

10 вересня у залі засідань міської ради відбулося нагородження вінницьких спортсменів з нагоди Дня фізичної культури та спорту. Нагороди, грамоти та премії отримало більше 100 людей. Серед них – спортсмени, тренери, переможці та призери міжнародних та всеукраїнських змагань, шкільні вчителі фізичної культури та інші представники цієї галузі.

Щороку у другу суботу вересня в Україні відзначають День фізичної культури та спорту. Напередодні цього свята вінницьких спортсменів привітали у міській раді.

«В цьому році здобутки вінницьких спортсменів – це більше 900 призових місць на змаганнях різних рівнів. Це приємно, адже ви завжди тримаєте постійну динаміку і нам є дійсно чим пишатись. Крім того дві наші спортивні школи увійшли в ТОП найкращих шкіл країни. А це кропітка щоденна праця і викладацького складу, і колективів, і самих спортсменів. Зі свого боку ми працюємо над покращенням матеріально-технічної та підтримкою спортивних шкіл, виконанням капітальних ремонтів, придбанням обладнання. Буквально на початку року ми придбали мікроавтобус для однієї з спортивних шкіл. Якщо говорити про підтримку фізкультури, то на базі наших шкіл ми продовжуємо облаштовувати мультифункціональні спортивні ядра. В цьому році ми зробили спортивний майданчик на території 22-ї школи, розпочали роботи по облаштуванню багатофункціонального комплексу на базі 20-ї школи. Розпочнемо і на базі 33 школи. Цю нашу практику будемо продовжувати далі», – каже міський голова Сергій Моргунов.

У міській раді привітали кращих спортсменів міста з нагоди професійного свята

Кращі спортсмени та їхні тренери, які досягли високих спортивних результатів на світовій арені, були нагороджені стипендіями міської ради. Така традиція у місті триває з 2007 року. Сьогодні таку нагороду отримали серед інших й учасники ІІ Європейських ігор у Мінську та їхні тренери.

За підсумками рейтингу фізкультурно-спортивної роботи в загальноосвітніх закладах м. Вінниці за 2018-2019 навчальний рік спортивним інвентарем, грамотами та Кубками нагородили: школи № 18 (1 місце), №27 (2 місце), №26 (3 місце), №6 (4 місце), №32 (5 місце), №34 (6 місце).

А за результатами спартакіади серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівня за 2018-2019 навчальний рік нагороди отримали Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж (1 місце), Вінницький технічний коледж і Вінницький медичний коледж ім. Д.К. Заболотного (2 місце), Вінницький коледж Національного університету харчових технологій (3 місце).

У міській раді привітали кращих спортсменів міста з нагоди професійного свята

Також Подяками Вінницької міської ради та її виконавчого комітету та грошовими преміями нагородили працівників та фахівці галузі фізичної культури і спорту, представників спортивних федерацій, ветеранів спорту. Грамотами Вінницької міської ради та її виконавчого комітету та грошовими преміями нагородили переможців та призерів  міжнародних та всеукраїнських  змагань.Переглядів: 2297
Поширень: 1