Мікроавтобус, човен «Дракон», велосипеди, пневматична зброя – спортивні школи міста поповнюються необхідним

Вінницькі спортсмени прославляють наше місто не лише в Україні, а й у світі. Лише за перше півріччя вінницькі спортсмени посіли 926 призових місць на чемпіонатах та турнірах по Україні та ще 64 – в Європі та світі. Для покращення умов тренування у закладах роблять ремонти, закуповують потрібний інвентар тощо. Крім того, нещодавно було прийнято рішення виділити додатково один мільйон гривень на підтримку спортивного клубу «Нива».

За перше півріччя цього року було виконано ряд робіт з оновлення та модернізації інфраструктури муніципальних спортивних закладів. Так, у міській дитячо-юнацькій спортивній школі №1 зроблено поточний ремонт даху, у міській спеціалізованій дитячо-юнацькій школі олімпійського резерву з баскетболу проведено поточний ремонт спортивної зали по вул. Пирогова, 4. У КП «Центральний міський стадіон» проведено повну заміну вікон в спортивному залі боротьби.

«Тривають масштабні роботи по реконструкції спортивного комплексу по вул. Академіка Янгеля, 48. Для оновлення матеріально-спортивної бази закуповується спортивний інвентар та обладнання. Наприклад, у міську дитячо-юнацьку спортивну школу №2  придбано захисні каски для водних видів спорту, рятувальні жилети, весла для драганботу, лижні комплекти, мікроавтобус, каяки слаломні, човен «Дракон». Для міської дитячо-юнацької спортивної школи №3 придбано гандбольний та волейбольний інвентар, велосипеди та велосипедний інвентар. У МДЮСШ № 6 придбано шахи,  шахові годинники, столи, учнівські стільці та комп'ютер. А у МК ДЮСШ «Вінниця» закуплено спортивний одяг, пневматичні кулі, пневматичну зброю тощо. Крім того, керівництвом міста прийнято рішення на футбольний сезон 2019-2020 року додатково виділити один мільйон гривень для команди «Нива». Раніше в цьому році для підтримки цієї команди було виділено 400 тисяч грн, – зазначив голова комітету по фізичній культурі та спорту міської ради Сергій Краєвський. – Користуючись нагодою, хочу привітати усіх спортсменів з професійним святом, яке відзначається щороку у другу суботу вересня, та побажати нових перемог та здобутків».

Відвідувати спортивні школи міста можуть діти та підлітки безкоштовно. Підібрати для себе ДЮСШ можна за посиланнямПереглядів: 2694
Поширень: 0