Альфа-Банк Україна вручив підприємниці з Бершаді сертифікат на 25 тисяч гривень

Тетяна Жабко (зліва) отримує сертифікат на 25 000

З серпня банк проводить акцію, покликану підтримати підприємців у розвитку їхнього бізнесу. І вже визначив п’ятого переможця, якому вручив приз у 25 тисяч гривень. Грошовий приз отримала Жабко Тетяна Гнатівна з міста Бершадь Вінницької області.

Попереду щотижневий розіграш ще 12-ти таких сертифікатів, які можуть дістатися будь-якому підприємцеві. А наразі вітання приймала Тетяна Гнатівна. Нагородження п’ятої переможниці акції «Альфа-Драйв» відбулося у відділенні Альфа-Банку Україна в  місті Бершадь. 13 вересня пані Тетяна особисто завітала до відділення, де їй і вручили сертифікат на 25 000 гривень. За кілька днів кошти надійшли на її рахунок.

Пані Жабко користується послугами Альфа-Банку Україна як фізична особа-підприємець через онлайн-банкінг «ОК, Альфа!» і саме завдяки цьому стала учасницею акції та виграла гроші.

«Я клієнт Альфа-Банку вже майже рік. Відтоді як у нашому місті відкрилося відділення. Мені імпонує стабільність та швидке зростання банку, тому планую залишатися його клієнтом надалі. Я користуюся  клієнт-банком «ОК, Альфа!», бо у ньому є все, щоб дистанційно проводити всі банківські операції, пов’язані з моїм бізнесом: податкова, звіти, оплати, документи. Особливо зручно, що є мобільний додаток, тобто все те саме можна робити і  з мобільного. Плюс бізнес-картка завжди зі мною. Дуже часто розраховуюсь нею в торговій мережі,» - розповідає Тетяна Гнатівна.

Альфа-Банк Україна вручив підприємниці з Бершаді сертифікат на 25 тисяч гривень

Уже близько 15 років підприємниця займається сімейним бізнесом – розвиває магазин, що продає підлогове покриття. Каже, отримані гроші вкладе у розвиток власної справи:

«Можливо на розширення товарного асортименту або й на відкриття нового відділу,» - поділилася переможниця своїми планами.

Щотижня до 30 листопада Альфа-Банк Україна визначатиме одного переможця грошової винагороди  в 25 тисяч гривен, тому випробувати свою удачу зможуть усі підприємці, хто бажає. Правила максимально прості: за кожні 5 платежів з рахунку ФОП у клієнт-банку та 5 POS-транзакцій бізнес-карткою, незалежно від суми, клієнт отримує один квиток, який бере участь у розіграші.

А наприкінці року на учасників акції чекає вражаючий сюрприз – банк розіграє серед володарів трьох і більше таких квитків автомобіль преміум-класу. Слідкуємо за перебігом і чекаємо на цю подію.


Переглядів: 3073
Поширень: 0