Наступного місяця вінничан запрошують на фестиваль "Крафтовий дворик"

З 12 по 25 жовтня на Європейській площі уся Вінниця та її гості зможуть доторкнутись до історії та скуштувати крафтові вироби зі всієї України на Святі сиру, вина та меду: “Крафтовий дворик” - фестивалі справжньої ручної праці!

Із покоління у покоління, передаючи родинні секрети, майстри зберігають традиційні вікові рецепти. І якщо у Вас є свій унікальний продукт, яким Ви прагнете ділитись зі світом - цей фестиваль саме для Вас!

Наступного місяця вінничан запрошують на фестиваль "Крафтовий дворик"

Долучайтесь до участі - реєструйтесь за посиланням - збережемо традиції та майстерність разом.

І звичайно, на кожного гостя фестивалю очікує ціла палітра оригінальних смаків справжніх крафтових продуктів за унікальними рецептами із перших рук народних митців. Ви зможете не просто придбати щось абсолютно нове, а ще й скуштувати, палосувати і спробувати усе, що побалує та розтопить ваші смакові рецептори.

Наступного місяця вінничан запрошують на фестиваль "Крафтовий дворик"

Крім того, ми готуємо для Вас концертну та розважальну програму із дитячими зонами, зонами відпочинку та майстер-класами.

Усе це подарує гостям незабутні враження, насолоду від оригінальних та натуральних насичених смаків, а учасникам-майстрам можливість познайомити усіх із своїми унікальними рецептами та частинкою родинної майстерності.

Зроблено руками - зроблено з душею: запрошуємо кожного дня з 12 по 25 жовтня!! :)

Деталі заходу за посиланнямПереглядів: 2488
Поширень: 2