Підприємців Вінниці запрошують на безкоштовний тренінг «Діджиталізація та цифровізація бізнесу»

1 жовтня о 17:00 відбудеться третій захід з серії «Meetup для бізнесу у Вінниці» на тему: «Digital transformation for business». До участі запрошують підприємців, які працюють та зареєстровані у Вінниці. 

Цифрова трансформація — це не лише про технології, це про зміну мислення та культури компанії. Щоб бізнес розвивався, потрібно швидко пристосовувати його до інновацій, модернізувати методи комунікації, моделі споживання товарів і бізнес-процесів тощо. 

По всьому світі відбувається цифрова революція, практично всі користуються комп'ютерними технологіями, починаючи від соціальних мереж, телебачення і закінчуючи отриманням державних онлайн послуг. Отже, не дивно, що цифрова трансформація бізнесу стала основною умовою виживання компаній в конкурентній боротьбі. Основним двигуном цих змін є сам споживач.

«Подібні заходи є надзвичайно важливими, адже головне що можемо дати підприємцям — нові знання, обмін ідеями та корисні знайомства, саме тому у Вінниці започаткували Марафон можливостей для бізнесу, де підприємці отримують актуальну інформацію. Свого часу міський голова Сергій Моргунов акцентував увагу на тому, щоб ми запрошуємо провідних фахівців України та світу, аби комплексно навчати підприємців міста. Так ми і робимо. Тому вінничанам більше не потрібно витрачати значні кошти та поодинці їздити навчатися до Києва, найкращі фахівці, тепер приїжджають до Вінниці», - розповів директор департаменту економіки і інвестицій міської ради Віталій Погосян

Спікерами заходу стануть: Анастасія Шевченко - автор книги Digital Ера, фінтех-експерт, партнер компанії Adecco, співвласником і СЕО Fintech Solutions та Максим Перетятько - Co-founder агенції по створенню цифрових продуктів OPEX / Понад два роки резидент UNIT.city. 

Серію заходів «Meetup для бізнесу» запроваджено за підтримки Вінницької міської ради. Meet Up для бізнесу – це новий формат заходів для підприємців у Вінниці. Вже було проведено 2 зустрічі, обидві вони стосувались дуже актуальних тем – стратегії в бізнесі та брендингу. Ці теми сьогодні особливо «на часі» для підприємців міста, враховуючи, що зовсім нещодавно ми представили новий бренд «Вінниця – місто ідей!» і зараз триває процес впровадження бренду у міське середовище. Учасниками перших двох мітапів вже стали понад 300 учасників.

За попередньою реєстрацією участь безкоштовна. Кількість місць обмежена, тому поспішайте заповнити анкету за посиланнямПереглядів: 1809
Поширень: 0