Вінничан запрошують на виставку учасників Міжнародного мистецького пленеру "Кращий художник"

Виставка відкриється 26 вересня о 17-00 в центрі сучасного мистецтва «Арт-Шик»

26 художників з різних міст України, а також Польщі, Грузії, Таджикистану, Киргизстану та Китаю змагалися за звання «Кращого художника» під час ІІІ Міжнародного мистецького пленеру «Кращий художник/The best artist – 2019», який з 4 по 15 червня цього року тривав у Вінниці. Упродовж 10 днів вони відтворювали на своїх полотнах наймальовничіші куточки української «золотої провінції» – Вінниці та Поділля. Головні площі, затишні вуличні, величні святині – все це зображено в експозиції, яка вже 26 вересня буде презентована у одному з найкращих виставкових залів – галереї «Арт-шик».

«У рамках цьогорічного мистецького пленеру учасники проводили майстер-класи, влаштовували персональні виставки та творчі зустрічі. З мистецькими візитами ми відвідали Житомир, Бар, Бушу та Тульчин, де у розпал оперного фестивалю зафіксували у фарбах грандіозну оперну імпрезу, яка просто неба подарувала усім глядачам незабутні емоції та враження. За результатами пленеру художники написали більше сотні живописних картин. 80 найкращих ми презентуємо вінничанам на фінальній експозиції», – відзначив головний організатор ІІІ Міжнародного мистецького пленеру «Кращий художник/The best artist – 2019», народний художник України Володимир Козюк.

Чільне місце на виставці займають роботи переможців конкурсу, які отримали відзнаки у трьох рівнозначних номінації. Це Анастасія Крайнєва-Маснюк (Київ, Україна), Віктор Чепинець (Хуст, Україна), Катерина Білетіна (Одеса, Україна), а також переможці міжнародної категорії – Лі Ксінмін, Йоанна Тшчіньска (Польща, Ласк), Валерій Шматько (Україна, Харків).

Крім цього, у рамках відкриття виставки буде презентований каталог, який містить докладну інформацію про творчість митців, що стали учасниками та переможцями ІІІ Міжнародного мистецького пленеру «Кращий художник / The best artist 2018». Також у виданні презентована робота і проєкти ГО «Кращий художний», які відбувалися упродовж 2018-2019 років.

Нагадаємо, цього року на конкурс надійшла шалена кількість заявок – 617 штук. За результатами журі до півфіналу потрапило 45 учасників, а в фінал пройшло 30, щоправда в силу різних причин до Вінниці приїхали 26 художників, двоє з них працювали поза конкурсом і отримали диплом за участь. За умовами конкурсу, кожен автор залишає у Вінниці для формування експозиції майбутнього музею історії міста, а ще одну – організатори подарують меценатам, які допомагали в організації мистецького пленеру. Решту картин художники залишать у своїх колекціях і зможуть розпоряджатися ними на власний розсуд.Переглядів: 1829
Поширень: 0