У Десні капітально ремонтують дорогу та тротуар по вул. Гагаріна

Восени цього року розпочався капремонт головної магістралі приєднаної до Вінниці торік Десни – це дорога по вулиці Гагаріна. Роботи виконуються по трьох важливих напрямках: до дитсадка, біля  комбінату хлібопродуктів та до під’їзної дороги. Крім дороги на цих ділянках будуть побудовані тротуари та велопішохідна доріжка. Роботи виконуються за кошти бюджету Вінницької міської об’єднаної територіальної громади (ВМОТГ), до якої в минулому році увійшла Десна. Сьогодні, 3 жовтня, Вінницький міський голова Сергій Моргунов провів у селищі виїзну нараду з питань розвитку цієї території.

В рамках реформи з децентралізації Десна приєдналась до Вінниці восени 2018 року, в результаті чого було створено Вінницьку міську об’єднану територіальну громаду. 

У Десні капітально ремонтують дорогу та тротуар по вул. Гагаріна

«Тут ми робимо не тільки одну дорогу. Коли було прийнято рішення про приєднання Десни до Вінниці, був відпрацьований план розвитку на п’ять найближчих років та визначено, що необхідно зробити в першу чергу. Це стосувалося і соціальної сфери. В цьому році в НВК було зроблено ремонт санвузлів, встановлено систему очистки води. Тут є питання облаштування дитячих майданчиків, тому я дав відповідне доручення. В амбулаторії сімейного лікаря стояло завдання щодо закупівлі необхідного обладнання і приведення у відповідність до наших стандартів Вінниці. Крім того, тут ми облаштували віддалене робоче місце нашого Прозорого офісу, де люди отримують відповідні адміністративні послуги, щоб не їздити до Центрів надання адмінпослуг у Вінницю. І важливе питання – це благоустрій. Якщо говорити про цю дорогу, то її взагалі тут не було», - розповів міський голова Сергій Моргунов.

У Десні капітально ремонтують дорогу та тротуар по вул. Гагаріна

Капітальний ремонт вулиці Гагаріна, протяжністю більше кілометра, розрахований на два роки. 

В 2019 році відбувається будівництво дороги та тротуару на ділянці від розвороту транспорту в напрямку дитсадка. Раніше на цій частині було взагалі відсутнє  асфальтне покриття. Також тут облаштовано зупинку громадського транспорту. 

Триває ремонт дорожнього покриття біля Вінницького комбінату хлібопродуктів №2. Заплановано постелити новий асфальт на дорозі і побудувати тротуар на ділянці від залізничних колій до влаштованої раніше нової дороги. В 2020 році при дофінансуванні будуть виконані роботи по влаштуванню тротуару по всій довжині вулиці.

У Десні капітально ремонтують дорогу та тротуар по вул. Гагаріна

Додатково:

Окрім ремонту дороги в Десні в цьому році в навчально-виховному комплексі було встановлено систему очистки води, придбано меблі, ноутбук та інше обладнання в рамках освітньої реформи «Нова українська школа». 

Для амбулаторії сімейного лікаря  готується тендер на придбання сечового та гематологічного аналізаторів (для проведення загальних аналізів на місці, щоб людям не потрібно було їхати до Вінниці). Закупити обладнання планується до кінця року. 

У 2019 році в колишньому приміщенні сільської ради створено віддалене робоче місце адміністратора Прозорого офісу, встановлено необхідну техніку, програмне забезпечення та обладнання. Адміністратор розпочав роботу в штатному режимі з 1 березня 2019 року. Наразі надаються послуги з реєстрації місця проживання громадян та приймаються документи для виготовлення Муніципальної карти вінничанина.  Переглядів: 3143
Поширень: 1