35 нагород знайшли своїх власників в рамках Фестивалю «Повір у себе»

4 жовтня відбулось нагородження переможців XXVII обласного фестивалю творчості і талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями.

Переможцями конкурсу стали 35 учасників з усіх куточків Вінницької області, чиї роботи були представлені на виставці з 19 вересня по 4 жовтня у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї. Загалом були представлені понад 500 робіт, виконаних різними техніками: твори образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, дизайнові композиції з використанням природного матеріалу, виготовлення іграшок, в’язання та шиття одягу. У Фестивалі також брали участь молоді автори літературних творів.

35 нагород знайшли своїх власників в рамках Фестивалю «Повір у себе»

Більше тисячі вінничан та гостей міста відвідали виставку та записали свої враження від побаченого у Книзі відгуків. Під час огляду виставки глядачі мали можливість проголосувати за учасника, робота якого найбільше сподобалася. За результатами голосування було обрано переможців.

Привітати учасників та переможців Фестивалю завітали заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Івасюк, заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Інна Кухарчук, директор департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА Наталя Заболотна, заступник директора департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Альона Лавровська та начальник служби у справах дітей Тетяна Дорош.

35 нагород знайшли своїх власників в рамках Фестивалю «Повір у себе»

«Цей фестиваль творчості талантів є родзинкою Вінниччини. Дорогі діти, ви розумні, енергій, талановиті, наполегливі та дуже працьовиті. Бажаю вам бути успішними, реалізованими, як особистості і громадяни України. Діти для нас найдорожче і найдорожче для нашої країни. Бажаю щоб ваше майбутнє було світлим, будьте здорові, щасливі і отримуйте задоволення від життя», - привітав учасників заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк.

Слова вітання висловила і заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Інна Кухарчук«Шановні учасники фестивалю, дозвольте привітати вас сьогодні із таким прекрасним святом. Ви повірили у себе і своєю вірою ви допомагаєте нам зрозуміти, як в подальшому допомагати вам. Мистецтво, творчість, натхнення – це те диво, яке живе у ваших серцях і хочеться щоб воно і надалі сповнювало вас життєвою енергією».

Окремі учасники Фестивалю були відзначені нагородами від Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Вінницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Вінницького обласного краєзнавчого музею, Департаменту соціальної та молодіжної політики, служби у справах дітей, Вінницької обласної організації Товариства Червоного Хреста України.

35 нагород знайшли своїх власників в рамках Фестивалю «Повір у себе»

Так, Наталя Заболотна вручила Вінницькому обласному центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій» сертифікат на придбання лазерного гравіювального верстата для облаштування майстерні деревообробки.

Також, Альона Лавровська привітала всіх учасників і переможців фестивалю та презентувала, щойно надруковані, сигнальні примірники книги «Крокуючи з Раїсою Панасюк», які передала керівнику центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія» Олені Чорнобривенко. Загалом буде видано 200 екземплярів цієї книги, які будуть передані в школи та бібліотеки області.

Крім того Альона Лавровська нагородила дипломом Фестивалю за розвиток талантів дітей та молоді з інвалідністю центр «Гармонія», а також вручила учасникам Фестивалю спеціальні подарунки від департаменту.



Переглядів: 1274
Поширень: 0