Українські веслувальники вибороли повний комплект медалей в заключний день Чемпіонату світу серед молоді та юніорів, що проходив у Пловдиві (Болгарія) з 26 по 29 липня.

Золоту нагороду збірній України приніс на цьому Чемпіонаті байдарочник Олег Кухарик, який повторив свій минулорічний успіх, вигравши «п’ятисотку» (1.36,078).

Срібні нагороди у складі каное-четвірки на дистанції 500 м завоювали чемпіони Європи в цьому ж виді - Дмитро Озимок, Олександр Яцюк, Павло Семенюк та Ілля Шаргородський з Южного.

http://www.vin.gov.ua/news/ostanni-novyny/12645-na-chempionati-svitu-u-23-z-vesluvannia-na-baidarkakh-i-kanoe-zbirna-ukrainy-do-skladu-iakoi-vkhodiat-i-vinnychany-vyborola-povnyi-komplekt-medalei

Як і на чемпіонаті Європи, «бронзу» виборола байдарка-четвірка у складі Дмитра Даниленка, Дмитра Костишена (вінничанин), Дениса Лахманова (вінничанин) та Олега Кухарика (1.18,901).

Загалом, в української збірної п'ять нагород - раніше бронзові нагороди вибороли каноїст Павло Алтухов на 1000 м, Людмила Лузан і Анастасія Четверікова на каное-двійці на 200м.


Переглядів: 2379
Поширень: 0