На Вінниччині зупинили мікроавтобус, в якому перевозили тисячу літрів нелегального спирту

Співробітники податкової міліції Головного управління ДФС у Вінницькій області спільно з працівниками Нацполіції вилучили 1 тисячу літрів рідини з характерних запахом спирту, що незаконно транспортувалася територією Вінницької області. Вантажний мікроавтобус перевозив нелегальний товар у пластикових 200-літрових діжках.

За даним фактом слідчими ГУ ДФС у області зареєстроване кримінальне провадження за ст. 204 Кримінального кодексу України. Незаконну продукцію, а також транспортний засіб, яким здійснювалося перевезення, загальною вартістю 600 тис. грн., вилучені до прийняття законного рішення. На даний час вирішується питання щодо накладення арешту на вилучене. 

Загалом з початку співробітниками податкової міліції на території області з незаконного обігу вилучено підакцизної продукції на суму 32,3 млн. грн., в тому числі спирту на суму понад 20 млн. грн. та фальсифікованої алкогольної продукції на суму майже 4 млн. грн. Виявлено та припинено діяльність 5 підпільних цехів.     Переглядів: 1185
Поширень: 0