Макс Кідрук презентуватиме новий роман у Вінниці

Відомий український письменник Макс Кідрук оприлюднив програму осіннього туру на підтримку нового роману «Доки світло не згасне назавжди». У Вінниці він виступить 16 жовтня.

У рамках презентаційного туру Макс Кідрук відвідає чимало міст України. У Вінниці зустріч з автором відбудеться 16 жовтня, о 19:00 в КЦ «Галерея XXI» (вул. Архітектора Артинова, 12а). Квитки можна придбати за посиланням

Макс Кідрук презентуватиме новий роман у Вінниці

За словами автора, «Доки світло не згасне назавжди» – це суміш драматичної історії та фантастики. Сестри Рута й Індія, попри незвичні імена, проживають цілком буденні життя: Інді навчається на лікаря, Рута закінчує одинадцятий клас. Усе раптово змінюється, коли через нещасний випадок гине наречений Індії. Раніше близькі сестри віддаляються, звинувачуючи одна одну в тому, що сталося.  Рута виявляє, що здатна впливати на реальність у снах. Невдовзі в її сновидіннях з’являються химерні тіні, і що ближче вони підступають, то дужче мерхне світло довкола дівчини.  Щоправда Рута не помічає, як кожен наступний сон стає дедалі темнішим. Звідси й сама назва роману.

Нова книга Макса Кідрука унікальна тим, що матиме доповнену реальність. Спеціальний додаток розробила луцька компанія Ideil. Так, завантаживши додаток на смарфон, можна поспілкуватися у чаті з одним з героїв або ж прочитати щоденник героїні. Крім того, обіцяють ще багато віртуальних цікавинок.

Тож вінничан, які люблять творчість автора або ж хочуть з ним познайомитися, запрошують на зустріч.Переглядів: 6644
Поширень: 0