На Вінниччині відбувся гастрофестиваль подільських страв

12 жовтня на Вінниччині, у с. Тиманівка Тульчинського району, вдруге відбувся гастрономічний фестиваль традиційних подільських страв «Диво з горнятка» (свято тиманівської каші).

Тиманівська каша – особлива страва, яка відома ще з часів козацтва. Віднедавна  її внесено до реєстру об’єктів нематеріальної культурної спадщини Вінниччини.

На  фестивалі мешканці кожного села Тульчинської громади перезентували своє «диво з горнятка» - страву за власним, унікальним рецептом.

На Вінниччині відбувся гастрофестиваль подільських страв

Традиційними українськими стравами частували відвідувачів жителі таких сіл як: Ганнопіль, Дранка, Одаї, Суворовське, Білоусівка та Тиманівка.

У рамках фестивалю відбулось урочисте відкриття нової експозиції Тиманівського художнього музею ім.Т.Г.Шевченка, а також виставка творів декоративно-прикладного мистецтва молодих майстрів та театралізований концерт «Смачна каша».

Під час заходу усі охочі мали можливість відвідати яскраві фотозони та придбати цікаві сувеніри.

На Вінниччині відбувся гастрофестиваль подільських страв

Особливою родзинкою фестивалю стали різноманітні майстер-класи. Крім цього, відвідувачі мали можливість перевірити свої кулінарні знання у вікторині від Олени Павлової «Гастрогід Вінниччини».

Захід проведено в рамкахПрограми розвитку туризму у Вінницькій області на 2017 – 2020 рр. Департаментом міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА спільно з Тульчинською міською радою.Переглядів: 1890
Поширень: 0