До багатоповерхівок Вінниці почали подавати тепло

Відсьогодні (15 жовтня) з 9:00 КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» розпочало подачу послуги з централізованого опалення для населення.

У підприємстві наголошують, що подача теплоносія на будинки відбувається поступово, починаючи від 9:00 15 жовтня. Станом на 16:00 теплоносій подано на 71 будинок.

"Звертаємо увагу споживачів, якщо Ви помічаєте аварії на теплотрасах, пориви систем централізованого опалення чи гарячого водопостачання, просимо негайно повідомляти в диспетчерську КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго», яка працює цілодобово, за номером за тел.: 43-34-95", - повідомляють у КП ВМР "Вінницяміськтеплоенерго".

Нагадуємо, з 7 жовтня КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» розпочало подачу теплоносія до закладів соціальної сфери відповідно до письмових заявок керівників. Станом на ранок 15.10.19 р. послугою вже забезпечено 56 закладів соціальної сфери (відповідно до заявок керівників).

Теплопостачальне підприємство забезпечує послугою з централізованого опалення 1222 будинки житлового фонду м. Вінниці.Переглядів: 1783
Поширень: 0