До Вінниці приїхали освітяни із польського міста Кельце

Чотири дні у Вінниці перебуватиме польська делегація представників департаменту освіти та директорів шкіл з міста Кельце. Вони обмінюватимуться досвідом з вінницькими колегами, відвідають партнерські школи а також обговорять майбутню співпрацю.

Міста-побратими Вінниця та Кельце уже не перший рік співпрацюють у різних галузях. Минулого року у грудні було підписано декларацію про співпрацю із п’ятьма освітніми закладними цих двох міст.

З того часу школи-партнери співробітництво між собою, обмінюються досвідом, організовують стажування для дітей та вчителів, влаштовують спільні проекти. Цього року керівники та вчителі міських шкіл уже двічі їздили до Кельце переймати досвід.

До Вінниці приїхали освітяни із польського міста Кельце

Тепер польські колеги завітали до нашого міста. Їм показали навчальний процес у школах-партнерах та розповіли про систему освіти. А також вони зустрілися із заступником міського голови Галиною Якубович. Вона розповіла польським вчителям про місто, а також про те, як розвивається позашкільна та шкільна освіта у Віннииці.

«Ми раді вітати вас у Вінниці, хочу передати вам вітання від міського голови Сергія Моргунова. Хтось із вас вперше у нашому місті, і ви вже встигли побачити деякі школи. Хочу зазначити, що міська рада велику увагу приділяє темомодернізації навчальних закладів, оскільки більшість із них були побудовані у 1960-1970роках, їх потрібно утеплювати, для того щоб продовжити термін їх експлуатації та економити кошти на опаленні. Ми велику увагу приділяємо розвитку спортивної інфраструктури шкіл, біля них облаштовуємо дитячі та спортивні майданчики та багато іншого. Ви це все зможете побачити», - розповіла заступник міського голови Галина Якубович.Переглядів: 3333
Поширень: 0