У дитячих садочках Вінницької ОТГ відбувся фестиваль «Best cook fest - корисно та смачно для дошкільнят»

Харчування у дитячих садочка Вінницької міської об’єднаної територіальної громади планують кардинально змінити. Для того, щоб страви були корисними, сучасними, апетитними та яскравими, у дитячих садочках провели міський фестиваль «Best cook fest  - корисно та смачно для дошкільнят». Фестиваль ініціював департамент освіти Вінницької міської ради.

У всіх дитячих садках Вінницької міської ОТГ у рамках фестивалю відбулися майстер-класи, кулінарні челенджі, проєкти, воркшопи, ярмарки, під час яких батьки мали змогу ознайомитись із технологіями приготування страв із дитячого меню, а діти – долучитися до їх приготування. 

У дитячих садочках Вінницької ОТГ відбувся фестиваль «Best cook fest - корисно та смачно для дошкільнят»

«На цьому  фестиваль не завершується. Далі відбудеться конкурс «The best baby dish» - краща дитяча страва», під час якого кухарі садків змагатимуться за диплом «Майстер шеф». Головний результат цього конкурсу – це розширення асортименту страв у закладах дошкільної освіти. Ми осучаснимо меню та змінимо харчування у садочках», - зазначила директорка департаменту освіти Оксана ЯценкоПереглядів: 3757
Поширень: 9