Понад 22 тонни гуманітарного вантажу доставлено з Вінниччини військовослужбовцям на передову

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Владислав Скальський відвідав 59 окрему бригаду, яка несе службу на Сході України і захищає рубежі від агресії з боку Росії.

Спілкуючись із військовослужбовцями, Владислав Скальський привітав їх із 5-річчям від дня створення 59 бригади та наголосив, що відповідно до обласної комплексної правоохоронної програми Вінниччина і надалі систематично підтримуватиме військових, які захищають мирне життя українців на передовій.

Цього ж дня військовослужбовцям доставлено 22 тонни гуманітарного вантажу, який зібрано на Вінниччині для захисників, аби привітати їх напередодні Різдвяних і Новорічних свят. Передали на передову овочі, фрукти, цукор, крупи і макаронні вироби, різноманітну консервацію, мед, солодощі та багато іншого.

Понад 22 тонни гуманітарного вантажу доставлено з Вінниччини військовослужбовцям на передову

Подібна акція організовується щорічно Вінницькою обласною державною адміністрацією для українських військовослужбовців, які несуть службу на Сході України захищаючи нашу державу від агресора.

Долучаються до акції всі районні державні адміністрації, об’єднані територіальна громади та освітні заклади Вінницької області, які організовують збір гуманітарної допомоги, яку потім організовано доправлять на передову.Переглядів: 822
Поширень: 1