Знайти та переглянути отриманий фіскальний чек допоможе електронний сервіс ДПС

Головне управління ДПС у Вінницькій області звертає увагу суб’єктів господарювання на обов’язковість дотримання вимог чинного законодавства України при проведенні готівкових розрахунків за реалізовані товари (надані послуги) та інших операцій з готівкою.  

При цьому у службі нагадують покупцям товарів (послуг) про можливість використання електронного сервісу «Пошук фіскального чека», який дозволяє здійснювати після покупок перегляд фіскального касового чеку, що формується як традиційними реєстраторами розрахункових операцій (далі - РРО), так і новітніми РРО.

За допомогою сервісу, який функціонує у відкритій частині Електронного кабінету, покупці товарів (споживачі послуг) можуть перевірити достовірність отриманого фіскального чеку та встановити факт його наявності чи відсутності в базі даних ДПС. Для пошуку та перегляду фіскального касового чеку необхідно ввести: фіскальний номер РРО, дату та час видачі чеку (для традиційних РРО).

У разі відсутності або невідповідності реквізитів чеку із даними у інформаційній базі ДПС, споживачі можуть направити до податкової служби письмові звернення із цих питань, додавши, при цьому, копії отриманих розрахункових документів для організації та проведення відповідних контрольно-перевірочних заходів.

Після отримання такої заяви із копіями, розрахункових документів, ДПС вивчить причину, через яку електронний чек не потрапив до системи та застосує відповідних заходів.Переглядів: 2345
Поширень: 0