У Вінниці створили он-лайн мапу автостоянок

Відділ з паркування департаменту енергетики, транспорту та зв’язку міської ради нагадує автовласникам про необхідність дотримуватись правил дорожнього руху в частині паркування транспортних засобів, завчасно продумувати свій маршрут та планувати його із розрахунком того, де можна буде залишити автівку у разі необхідності.

Для того, щоб допомогти водіям визначитись із місцем для паркування, на мапу міста, що на офіційному сайті Вінницької міської ради, нанесено інформацію про парковки та стоянки міста. 

У Вінниці створили он-лайн мапу автостоянок

Знайти цю інформацію можна перейшовши у розділ «Мапа міста».

На мапі потрібно натиснути на позначку з меню, як це зображено на наступному малюнку.

У Вінниці створили он-лайн мапу автостоянок

Розгорнеться «вікно» з умовними позначками. Натискати потрібно на ту, яка зазвичай маркують геолокацію або місце знаходження.

У Вінниці створили он-лайн мапу автостоянок

«Останнім пунктом в новому «вікні» буде розділ «Паркувальні місця». Натиснувши на нього, можна отримати інформацію про діючі стоянки та паркувальні місця вздовж доріг. А з допомогою кліку на конкретну паркову можна дізнатись, скільки на ній є місць для автівок в цілому, чи платна вона, чи безкоштовна, а також скільки місць там передбачено для людей з інвалідністю», - розповів начальник відділу паркування департаменту енергетики, транспорту та зв’язку міської ради Геннадій Богуславський.Переглядів: 3104
Поширень: 2