Реконструкція «Аква-Він»: будівлю укріпили, облаштовують «теплу» підлогу у басейні

У місті триває реконструкція спортивного комплексу по вул. Академіка Янгеля (колишня вул. Фрунзе). Наразі робітники утеплюють фасади, облаштовують «теплу» підлогу біля басейну, тумби під трибуни для глядачів. Роботи виконують за сучасними технологіям з урахуванням потреб людей з інвалідністю, щоб всім бажаючим було зручно відвідувати цей спортивний комплекс. Відновлений спорткомплекс планується здати в експлуатацію наприкінці літа і матиме він назву «Аква-Він». 

Реконструкція приміщення спорткомплексу по вул. Академіка Янгеля розпочалась наприкінці 2018 року. В результаті виконання всіх робіт Вінницька об’єднана територіальна громада отримає сучасний муніципальний спорткомплекс з басейном, де будуть створені комфортні умови для занять фізкультурою та спортом. Також тут буде можливість проводити змагання різних рівнів.

Реконструкція «Аква-Він»: будівлю укріпили, облаштовують «теплу» підлогу у басейні

Після усіх демонтажних робіт у приміщенні спорткомплексу будівельники приступили до заміни інженерних мереж. Пізніше підсилили стіни, де в цьому була потреба. 

«На сьогоднішній день виконані всі роботи по укріпленню приміщення спортивного комплексу. Коли ми приступили до роботи, то виявили, що дуже багато опорних конструкцій були в незадовільному стані. Тому ми спочатку зробили детальне обстеження будівлі і почали з укріплення несучих конструкцій. Чаша басейну також була у незадовільному стані. Підрядна організація замовила обстеження у київській профільній організації. В результаті – було виявлено дуже багато тріщин, і ми були змушені коригувати проект, щоб укріпити чашу для уникнення її руйнування. Через це був перенесений строк здачі об’єкту в експлуатацію», – розповів директор департаменту капітального будівництва міської ради Ігор Кравець.

Реконструкція «Аква-Він»: будівлю укріпили, облаштовують «теплу» підлогу у басейні

Також Ігор Кравець розповів, які роботи по реконструкції спорткомплексу вже виконані. «На даний момент ми замінили практично всі інженерні мережі – вентиляцію, електрику тощо. Зараз робимо «теплу» підлогу, продовжуємо працювати з чашею басейну, робимо тумби під трибуни глядачів, утеплюємо фасади і виконуємо штукатурні роботи. Загалом плануємо завершити роботи в кінці липня цього року. Проводимо реконструкцію по сучасних технологіях, як цього вимагають нормативні документи. Важливо, що це приміщення буде адаптоване для людей з інвалідністю. Тут буде встановлення ліфт, пандуси, облаштовані вбиральні. Робимо максимум для того, щоб було зручно всім. Загальна кошторисна вартість реконструкції становить 77 мільйонів гривень. Причому, основний ресурс – саме бюджет громади. Минулого року на реалізацію цього проекту ми отримали часткове фінансування з держбюджету, у цьому році роботи продовжуються виключно за рахунок міського бюджету». Переглядів: 3548
Поширень: 1