Міський голова Сергій Моргунов отримав відзнаку «Людина року 2019»

Уже традиційно в лютому у Вінниці відзначають переможців регіонального конкурсу «Людина року». Цього року у номінації «Міський голова року» отримав перемогу Сергій Моргунов, а у номінації «Самоврядець року» переміг секретар міської ради Павло Яблонський. Переможців визначали у 34-х номінаціях, вони отримали дипломи і пам’ятні відзнаки, а усі номінанти отримали Подяки. 

Нагороди отримують за найбільш вагомі здобутки, професійні досягнення в управлінській, економічній, соціальній, культурній, науковій та громадсько-політичній діяльності та визначні особисті заслуги. 

Міський голова Сергій Моргунов отримав відзнаку «Людина року 2019»

Відзнаку «Людина року» у номінації «Міський голова року» Сергію Моргунову вручив голова Вінницької ОДА Владислав Скальський. 

«2019 рік був результативним та плідним для Вінниччини, область стала лідером по дуже багатьох галузях в Україні. І це було б не можливо без тих людей, які це роблять своє щоденною, відданою та кропіткою працею. 2020 рік потребує лідерських рішень, розвитку, навчання та подальшого зростання. Важливим є те, що серед 34-х номінації ми маємо серйозну конкуренцію - по 12 претендентів. Ми хочемо відзначити тих людей, які своєю працею роблять Вінниччину кращою і подякувати їм», - сказав голова Вінницької обласної державної адміністрації Владислав Скальський.

Міський голова Сергій Моргунов отримав відзнаку «Людина року 2019»

Мер Вінниці Сергій Моргунов подякував за визнання досягнень міста та команди і зазначив: «Місце самоврядування є основою нашої держави. Я думаю, що від того, наскільки наші громади будуть комфортні, настільки буде комфортна вся наша держава. Це є аксіома у всьому світі. Мені приємно отримувати сьогодні цю нагороду, але в першу чергу, це - визнання всієї вінницької команди і всіх вінничан. Ми п’ять років поспіль є найкомфортнішим містом в Україні, і це не просто слова, а кропітка робота кожен день. І якщо всі об’єднуються навколо однієї ідеї, то тільки тоді ми можемо досягати результату. Ми прекрасно розуміємо, що багато чого потрібно ще зробити. Сьогодні у цьому залі знаходяться лідери нашого регіону, які кожного дня своєю працею роблять внесок у розвиток регіону. Я хочу, щоб ми пишалися нашою Вінницькою областю, нашим містом та державою, і тільки в єдності ми можемо досягти успіху». 

Міський голова Сергій Моргунов отримав відзнаку «Людина року 2019»

Ще одним переможцем - у номінації «Самоврядець року» - став секретар Вінницької  міської ради Павло Яблонський. Він подякував усім за визнання та спільну працю: «Я дякую нашій команді та усьому депутатському корпусу за плідну співпрацю. Це результат не одного року, зміни започатковані ще Володимиром Гройсманом. Хочу відзначити, що у міській раді ми не займаємося політикою, а працюємо над розвитком нашої територіальної громади, щоб мешканці жили у комфортному місті». 

Міський голова Сергій Моргунов отримав відзнаку «Людина року 2019»

Цього року переможців визначали у таких номінаціях: «Регіональний лідер року», «Державний службовець року», «Герой року», «Самоврядець року», «Нова генерація року», «Підприємець року», «Аграрій року», «Діяч культури та мистецтва року», «Обдарованість року»,  «Дизайнер року», «Лідер медичної галузі року», «Багатодітна родина року», «Соціальний працівник року», «Комунальник року»,  «Промисловець року», «Лідер туристичної галузі року», «Торгівельна марка року», «Благодійник року», «Волонтер року», «Діяч освіти та науки року», «Фінансист року», «Громадський діяч року», «Меценат року», Роботодавець року», «Ресторатор року», «Митець року», «Захисник  України року», «Правник року», «Журналіст року», «Бізнесмен року», «Берегиня роду», «Спортсмен року». 

З повним списком переможців можна ознайомитися на сайті http://www.vin.gov.ua/ .  Переглядів: 4819
Поширень: 0