По вул. Гонти вже проклали 1150 метрів основи для нової дороги

У місті триває будівництво дороги по вулиці Гонти. Роботи тривають на двох ділянках. Перша, довжиною 966 метрів, – це існуюча дорога, де передбачена реконструкція. Друга має протяжність 1 217 метрів, і на цій частині будують дорогу з «нуля». Нова магістраль з’єднає вулиці Київську і Батозьку та зменшить транспортне навантаження на інші вулиці.

Будівництво дороги по вулиці Гонти має важливе транспортне значення для Вінниці, адже може розвантажити автошляхи, що ведуть до залізничного вокзалу, зокрема, проспект Коцюбинського. Крім того, нова дорога значно скоротить час проїзду з вул. Київської до району вокзалу та Центрального ринку. 

По вул. Гонти вже проклали 1150 метрів основи для нової дороги

На ділянці, де відбувається будівництво дороги з «нуля», наразі тривають підготовчі роботи. Спочатку територію розчистили від чагарників та сміття, яке накопичувалось тут роками. Потім побудували зливову каналізацію, облаштували основу під майбутню дорогу. Почали укладати щебеневий шар та бордюрний камінь. 

Ця ділянка матиме протяжність 1 217 м, ширину 7 м, тротуар завширшки 1,5 м та велодоріжки з обох боків по 1,5 м.

«Для забезпечення водовідведення поверхневої води запроектовано зливову каналізацію з водоприймальними колодязями в кількості 10 шт та зливовим колектором діаметром 400 мм та протяжністю 200 м. Випуск дощових стоків передбачено в існуючу відкриту зливову мережу, яка проходить поруч», - розповів заступник директора департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Юрій Семенюк.

Ділянка вулиці Гонти із твердим покриттям, де відбувається реконструкція, має протяжність 966 м. 

Загальна довжина всієї запроектованої дороги по Гонти становить 2 183 м. Переглядів: 2475
Поширень: 0