Хочете, щоб «серце» вашого автомобіля працювало якомога довше? Для цього йому потрібен якісний і своєчасний догляд. В першу чергу необхідно використовувати хороше моторне мастило (5W-30 - відмінний варіант). Під час придбання товару слід пам'ятати, що вибір необхідно робити у відповідності з правилами, які вказані виробником мотора в технічній документації. Це дозволить прийняти правильне рішення.

Великий вибір автомобільних мастил, в тому числі 5W-30, ви зможете знайти в OIL2GO. Інтернет-магазин є надійним постачальником паливно-мастильних матеріалів. Завдяки безпосередній співпраці з відомими виробниками автотоварів компанія веде лояльну політику по відношенню до клієнтів і пропонує вигідні умови співпраці.

Особливості автомастила 5W-30

Моторне мастило 5W-30 підходить для двигунів внутрішнього згоряння, які працюють на дизельному паливі, газу, бензині. Всесезонний матеріал відмінно підходить для використання як в холодну, так і в теплу пору року (від -35 до +35 °C).

Компанія OIL2GO пропонує продукцію таких брендів, як Castrol, Mobil, Mannol, ELF та інших. Завдяки тому, що в наявності на складах є товари вітчизняних і зарубіжних виробників, ви легко знайдете відповідний за ціною та якістю варіант. Це може бути мастило на синтетичній або напівсинтетичній основі, яке на 100% відповідає міжнародним стандартам і класифікації Американського інституту нафти.

З основних особливостей 5W-30 можна відзначити:

  • Відповідність екологічним нормам. Вся продукція виготовляється в заводських умовах, її якість підтверджено сертифікатам;
  • Надійний захист двигуна від утворення відкладень в результаті впливу високої температури;
  • попередження зносу елементів силового агрегату. Двигун буде працювати довше, якщо ви будете своєчасно міняти автомобільне мастило;
  • Економія пального. Автомобілісти зазначають, що після заміни мастильного матеріалу транспортний засіб менше споживає бензину, газу, дизельного палива.
  • Збереження двигуна від окислення та процесів корозії. Внутрішні елементи мотору менш страждатимуть від механічного та хімічного впливів.
  • Можливість використання у різних силових агрегатах. Це робить мастило 5W-30 універсальним варіантом.

Як вибрати автомастило 5W-30

Під час покупки сервісної рідини зверніть увагу на наступні нюанси:

  • Бренд. У продажу є автомастила як зарубіжних, так і вітчизняних виробників. Це дозволяє обрати той варіант, який влаштує вас як за ціною, так і за експлуатаційними характеристиками.
  • Показники в'язкості. Враховуйте міжнародну класифікацію SAE, що дозволить знайти оптимальне рішення.
  • Припустимі специфікації вашого транспортного засобу. Багато виробників авто висувають певні вимоги до моторних олив.

Плюс до того, враховуйте наявність гарантії на автотовари від виробника, щоб бути на 100% впевненим у якості сервісної рідини і тому, що мотор авто буде стабільно працювати.


Переглядів: 2582
Поширень: 0