Авіакомпанія МАУ припиняє регулярні авіасполучення

Авіакомпанія МАУ повідомляє про виконання рішення РНБО та заяви Президента України щодо припинення регулярного авіасполучення.

За заявою президента України, о 00:00 годин в ніч з 16-го на 17-е березня в Україні закривається регулярне пасажирське авіасполучення. Наші пасажири – співвітчизники, які знаходяться закордоном, мають повернутися додому до цього часу, скориставшись усіма можливими засобами транспортного сполучення. Громадяни України, а також іноземці, які мають право на постійне або тимчасове проживання в Україні, можуть повернутися до України рейсами МАУ, які виконуватимуться до кінця доби 16 березня.

Чартерні рейси, заплановані на дати після 16 березня, виконуватимуться за розкладом виключно на повернення туристів  до України.

Громадянам України, які не встигнуть повернутися додому протягом 15-го – 16-го березня,  потрібно звернутися до українських консульств за кордоном. За заявою Президента України, влада організовуватиме спеціальні окремі нерегулярні рейси для повернення співгромадян додому. Авіакомпанія МАУ запевняє, що надаватиме усіляку підтримку органам державної влади щодо повернення додому наших співгромадян.

Авіакомпанія МАУ попереджає, що кількість наявних вільних місць на її власних регулярних рейсах 15-го та 16-го березня – обмежена, а тому просить з розумінням ставитися до обмежених можливостей авіакомпанії під час дії форм-мажорних обставин.

Наразі МАУ планує виконання протягом найближчих двох діб додаткових регулярних рейсів для вивезення громадян України.

В цей тяжкий для всіх час авіакомпанія МАУ намагатиметься надавати максимальне сприяння співвітчизникам у поверненні додому, на борт буде прийнято стільки пасажирів, скільки крісел є в літаку. Для більшості рейсів буде запроваджено компоновку салону в повний економ-клас.

Наразі МАУ опрацьовує алгоритм роботи з пасажирами аби мінімізувати незручності та повернутися до нормального режиму польотів після завершення карантинних заходів.

Порядок переоформлення авіаквитків пасажирів, рейси яких скасовуються, буде розміщено на сайті МАУ www.flyuia.com найближчим часом. Розклад рейсів, які будуть поновлені,  також буде доступним після скасування заборони на авіасполучення.

Авіакомпанія рекомендує пасажирам слідкувати за інформацією, яка оновлюватиметься на всіх офіційних каналах МАУ: на веб-сайті авіаперевізника та сторінках у соціальних мережах.

МАУ вибачається за затримки з обробкою запитів, оскільки їхній обсяг у ці дні зріс у багато разів від звичайного. Але обіцяє, що кожен запит буде розглянутий і кожен пасажир отримає відповідь.Переглядів: 2431
Поширень: 0