Свої доходи задекларували майже 3,5 тисячі вінничан

За два місяці деклараційної кампанії 3458 мешканців Вінниччини вже прозвітували про отримані у 2019 році доходи. Загалом вони задекларували понад 516,1 мільйонів гривень. Про це повідомляє в.о. начальника ГУ ДПС у Вінницькій області Олег Мартинюк.

Посадовець додає, що із загальної кількості декларантів, правом на податкову знижку скористалось 1920 громадян, з яких 1437сплачували кошти на користь закладів освіти. За результатами розрахунків їм повернуть понад 4,7 мільйони гривень податку на доходи фізичних осіб.  

Кількість громадян, які зобов’язані були подати декларацію, і упродовж січня-лютого задекларували доходи за 2019 рік, становить 1538. Наразі серед цієї категорії декларантів 950 громадян прозвітували про інші доходи (переважно доходи від продажу сільськогосподарської продукції), 362 – про доходи у вигляді спадщини, 156 –про доходи від продажу об’єктів рухомого та нерухомого майна, 51 – про доходи від здавання в найм нерухомого майна, 7 –про інвестиційний прибуток.

За даними проведених розрахунків, ті, хто мав подати декларацію у обов’язковому порядку, сплатять до бюджету майже 6,2 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб та понад 1,2 мільйон гривень військового збору.

За словами Олега Мартинюка, за підсумками деклараційного процесу січня-лютого 2020 року на Вінниччині вже є 17 мільйонерів проти 12, зареєстрованих на аналогічну дату минулого року.

Підсумовуючи проміжні результати цьогорічної деклараційної кампанії, очільник податкової служби Вінниччини нагадує мешканцям регіону, що днями Верховна Рада України прийняла за основу та в цілому законопроект 3220 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID – 19)».

Відтак: термін подання річної декларації про майновий стан і доходи, який спливав 30 квітня подовжено до 1 липня 2020 року. Суму податкового зобов’язання, яке платниками визначено до сплати, необхідно сплатити до 1 жовтня 2020 року.Переглядів: 1427
Поширень: 0