Вінницькі правоохоронці перевіряють осіб, які зобов'язались дотримуватися самоізоляції

Під час карантину поліція здійснює контроль за виконанням протиепідемічних заходів.  Зокрема, правоохоронці  перевіряють громадян,  які входять до групи ризику та мають дотримуватися самоізоляції впродовж 14 діб . Це стосується осіб, які нещодавно повернулися з-за кордону чи контактували із хворими на коронавірус.

На сьогодні на  території Вінницької області 1113 осіб перебувають на самоізоляції та обсервації. Поліцейськими здійснено 1370 перевірок дотримання режиму самоізоляції.

Поліцейські телефоном спілкуються з такими особами або ж відвідують їх за місцем проживання. Зокрема, в окремих випадках громадян, схильних до порушень карантинних обмежень, просять підійти до вікна, щоб пересвідчитися, що вони знаходяться вдома.

Вінницькі правоохоронці перевіряють осіб, які зобов'язались дотримуватися самоізоляції

Більшість  мешканців області проявляють соціальну свідомість та не порушують режим самоізоляції. Разом з тим від початку карантину працівниками поліції  складено 18 адміністративних протоколи на таких осіб відповідно до ст.44-3 КУпАП  (порушення  правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно протиепідемічних правил і норм). За таке правопорушення передбачено покарання у вигляді штрафу від 17 тисяч грн. до 34 тисяч гривень.

Крім того, дільничні офіцери поліції проводять роз’яснювальну роботу з населенням, пояснюють, що під час карантину варто дотримуватися порад медиків та залишатися вдома.

Громадяни можуть повідомляти в поліцію про випадки порушень самоізоляції громадян на телефон 102 або на вацап-канал поліції за номером 096 525 9590.Переглядів: 2507
Поширень: 0